meyarain

Meya Rain Rain itibaren Sheo, Rajasthan, Hindistan itibaren Sheo, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Meya Rain Rain itibaren Sheo, Rajasthan, Hindistan

Meya Rain Rain itibaren Sheo, Rajasthan, Hindistan

meyarain

Bu kitap bir anıdan çok daha fazlasıydı. Özellikle kadınların sahip olduğumuz bazı basit özgürlükleri benimsememesi bir hatırlatıcıydı. Temel haklarımız, bazen verili olarak beklediğimiz haklar, her yerde herkesin hakları değildir. Bu kitap bize bunu hatırlatıyor. Etkili ve ilginç bir şekilde. İngiliz Edebiyatı bölümlerinin gözünden. Ayrıca bana klasiklerden yeterince okumadığımı hatırlatıyor ve aynı klasikleri farklı ve benzersiz bir şekilde düşünmemi öğretti.

meyarain

Booooooo!

meyarain

When people tried to tell me how awesome Terry Pratchett was, I expected his works to all be Expecting Someone Taller. A long Monty Python sketch with Norse mythology -- what more could a person ask for? It's a bit British (which I didn't realize back when I read it a million times a few decades back) and all wackiness. Our hero is such an Everyman that it's hard to identify with him, but that's okay. You wouldn't want to wear the ring that rules world anyway, would you? Score: Yay!

meyarain

Es uno de esos libros que siempre tienes en retén. Acabo de empezarlo, y he recordado las fabulosas aventuras de los mosqueperros... aún a veces pienso en D'artacán... En serio, de momento muy entretenido

meyarain

This is a sci-fi take on the convergence of information technology and economics. It moves kind of dizzyingly fast, but that's sort oif the point!!