karenwang

Karen Wang Wang itibaren Gudimangalam, Tamil Nadu 642201, Hindistan itibaren Gudimangalam, Tamil Nadu 642201, Hindistan

Okuyucu Karen Wang Wang itibaren Gudimangalam, Tamil Nadu 642201, Hindistan

Karen Wang Wang itibaren Gudimangalam, Tamil Nadu 642201, Hindistan

karenwang

Güzel. Şimdilik bu kadar.

karenwang

Bu kitabı gerçekten çok beğendim. Negatif film incelemeleri nedeniyle ilk başta okumak için biraz isteksizdim, ama okuduğuma sevindim. Peri Masallarını her zaman sevdim. Onları küçükken okudum ve TV'de filmin gerçekten eski bir sürümünü gördüğümde Beauty and The Beast'e aşık oldum. Disney versiyonu beni büyüledi ve hala tüm zamanların en sevdiğim animasyon filmlerinden biri. Alex Flinn'in kendi versiyonuyla neler yaptığını merak ediyordum. O hayal kırıklığına uğratmadı. Bu, hikayenin gerçekten iyi bir şekilde anlatılmasıdır. Canavar perspektifinden anlatılır ve Linda kitabın son 3'üne kadar oyuna girmez. Yazar farklı eski sürümleri karıştırıyor ve kendi versiyonunu oluşturmak için harika bir iş çıkarıyor. Bu kitabı indiremedim. Peri masallarını, masalları yeniden anlatmayı veya genel olarak iyi YA kitaplarını seviyorsanız, bu kitabı şiddetle tavsiye ederim. Henüz filmi görmedim, ama her zamanki gibi kitaptan kısa süreceğini görüyorum. Tamam. Onsuz yapabileceğim iki şeyim var. 1. Anlık Mesajlaşma destek grubu. 2. Biraz fazla sevimsiz birkaç satır. Bunun dışında bu kitap mükemmel.

karenwang

I was moved by this book, and so enthralled by the world it described - such a different world to anything in my experience! Hosseini really pulls you in, and has you living in his world. Highly recommended - for the story, the characters, the writing and the exposure to a different life.

karenwang

Very quick read. Lots of fun facts about Chicago, the ferris wheel, shredded wheat, embedded in a creepy yet fascinating story about a serial killer. Very story-like for a nonfiction. And Olmstead is amazing so it is great to read about one of his later projects.