ruishancao

Ruishan Cao Cao itibaren Kunda, Uttar Pradesh 285205, Hindistan itibaren Kunda, Uttar Pradesh 285205, Hindistan

Okuyucu Ruishan Cao Cao itibaren Kunda, Uttar Pradesh 285205, Hindistan

Ruishan Cao Cao itibaren Kunda, Uttar Pradesh 285205, Hindistan

ruishancao

Karşılaştığım en güzel resimli Paskalya hikayelerinden biri.

ruishancao

1930'lar ve siz aileniz Alcatraz'a yeni taşındı, Al Capone'un top oynadığı ve San Francisco'yu görebileceğiniz ve neredeyse duyabildiğiniz yerin hemen yanındasınız. Bu kitap kendisini heyecan verici olarak satıyor: mahkumlar, cinayetler, kargaşa. Ama bu gerçekten otizmli bir söz vermeden önce 12 yaşında bir çocuk ve otizmli kız kardeşi hakkındaki hikaye. Geçmişte daha fazla yer almasına rağmen, Çavdarda daha fazla yetişkin, daha az yorgun bir avcı gibi hissediyor. Bu, şaşırtıcıydı ve mahkumlar için kitap satıldığında bir tür hayal kırıklığı yarattı. Al Capone çok gevşek bir şekilde hikayeye bağlanır. Acaba yetişkinlerin sevdiği ve çocukların sevdiği bir kitap bu mu acaba. Al Capone kısmı, tarihi ilacı ve aile hikayesini aşağıya çeken şekere benziyor. Bir yetişkin olarak hoşlandığımı biliyorum, ama daha genç benliğimi düşünüyorum ve omuz silktiğini düşünüyorum. Bu, bazı macera unsurlarına sahip olduğunu söyledi, ancak yeterince değil. Her şey düşünüldü, Alcatraz'ı ziyaret ettikten sonra bu hala oldukça düzenli bir kitaptı.

ruishancao

Oldukça iyi.

ruishancao

Karayolu üzerinde sürerken sözcükleri beni gerçekten garip bir kahkaha / ağlamaya indiren tek adamdan.

ruishancao

Ben Jake Barnes. Brett Ashley tarafından alıyorum. Ben bir zamanlar sert olan nehirde alabalık, sürünün görkemli ve terk edilmiş boğasıyım. Tamam, pek değil. Ancak, Jake benim sokağımın yukarısında: bir amaç arayan tipik olarak hayal kırıklığına uğramış, arzu edilen, üzgün figürünüz. Birçok insanın böyle karakterlerden nefret ettiğini biliyorum, ama bunlar benim favori kahramanlarım. Her neyse, kitaba geri dönelim. Burada harika temalar ve beklediğimden çok daha iyi temalar var.

ruishancao

Bu kitabı sadece 4,32 dolara aldım, bu yüzden devam etmeye ve okumaya karar verdim; Biliyorum-Her şey yolunda değil nasıl okuyabilirim? :-) Şey, bu sadece ben ve gerçeği söylemek gerekirse, karakterler hakkında arka plan bilgileri bir sürü verir. Gerçekten devam etmeli ve dizinin geri kalanını yakında okumalıyım !!! Harika bir okuma!