7micco

7 Han Han itibaren Bärschwil, İsviçre itibaren Bärschwil, İsviçre

Okuyucu 7 Han Han itibaren Bärschwil, İsviçre

7 Han Han itibaren Bärschwil, İsviçre

7micco

Translating...

7micco

Bu kitabı çok beğendim çünkü kitabın türünden ve tarzından bekleyeceğiniz biten “hepsi sonsuza dek mutlu yaşadılar”.

7micco

Harold Pinter ile yazarın hayatı hakkında samimi bir anı - 1970'lerin ortalarından itibaren samimi, dedikodu ve İngiliz kültürel sahnesiyle ilgili ilginç bilgilerle dolu.

7micco

Bu son cildin bir çeşidi olduğu için (9 ve 10 görünüşte sadece önceki 8 cilde sığan yan hikayeler), bu diziden iyice keyif aldığımı ve üstte olması gerektiğinde bile gerçekten aldırmadı. Sonu umduğum şeydi (ve daha fazla detayın 9. ve 10. ciltlerde doldurulacağını umuyorum), ama Fuji'nin hikaye çizgisinin sadece solda asılı kalmasından rahatsız oldum.

7micco

Çok havalı. DB

7micco

Hawksong keyifli bir hızlı okuma oldu. Yaklaşık 6 saat aralıksız okudum. Sadece doğru dozlarda fantezi ve romantizm vardı, romantizme ağır bir vurgu yapıldı. Ancak, kitapta birkaç garip ... sahne vardı. Okuduysanız ne demek istediğimi biliyorsunuz, çok fazla uyku vardı ... cinsel anlamda değil, uyumanın gerçek anlamı. Görünüşe göre Danica (kahramanı) kitapta sıklıkla uyuyor. Doğal olarak, uyku yaygındır, ancak yazar gereksiz bilgiler eklemenin kenarındaki dinlenme sahnelerini açıklamaktadır. Okurken, çoğu uyku sahnesinin komplo için bile önemli olup olmadığını merak ettim, bu Karakterizasyon üzerinde genişlemek için harika bir zaman olamaz mıydı? soruları açıklamak? .... vb. Her neyse, Atwater-Rhodes umut verici bir yazar ve yaşına göre yazma becerisinden çok etkilendim. Bahse girerim bu yazardan daha fazla kitap okuyacağım!

7micco

Překvapivě dobré, ale musím si nechat případnou rezervu na příští díly:) Už aby byly:)