stephen15091994

Stephen Pulbrook Pulbrook itibaren Bandu, Himachal Pradesh 176103, Hindistan itibaren Bandu, Himachal Pradesh 176103, Hindistan

Okuyucu Stephen Pulbrook Pulbrook itibaren Bandu, Himachal Pradesh 176103, Hindistan

Stephen Pulbrook Pulbrook itibaren Bandu, Himachal Pradesh 176103, Hindistan

stephen15091994

Her şeyden önce, Beppe adı ne kadar İtalyanca? Bu, "İtalya turu" olarak düzenlenmiş bölümlerle çok sevimli. Şahsen, bir ülkenin ulusal karakterinin daha yetenekli hesaplarını okuduğumu hissediyorum, ama bunu düşünmeye başladım, bunlar genellikle yerliler tarafından yazılmıyordu. Bu kitap, herhangi bir açıklamadan daha fazla açıklama sunar. Bazı makarna, bezelye, kurabiye ve konserve domates markalarına olan müşteri sadakatini hayrete düşürüyorum. Niye ya? Muhafazakârlık, teselli ve televizyon, bazı uzun İtalyan kariyerlerini açıklayan kombinasyondur. Bugüne kadar, ülke henüz çöp televizyonuna bağımlı tamamen dışlanmış bir sınıf üretmedi. İtalya'nın oy kullanmayan, önemli olmayan ve payını iyileştirmek için çaba harcayan hiçbir dilimi yoktur. Amerikan tarzı bir beyaz çöp yoktur, İtalya'da şimdilik sadece çöp ayrılığına atıfta bulunan bir terim yoktur.

stephen15091994

Bu kitaptaki genel hikaye harika olabilirdi; Jedi, Sith, Empire, Mandalorian ve Cumhuriyet, hepsini silmekle tehdit eden inanılmaz güçlü, gizemli bir düşmanın üstesinden gelmek için güçlerini birleştirmeye zorlanıyor. Bir yazar böyle zorlayıcı bir hikaye anlatmakta nasıl başarısız olabilir? Ne yazık ki, bu kitap birçok cephede başarısız oldu. En belirgin kusur yazıydı. Gramer hatalarının yanı sıra, kitapta çok sayıda açık hata vardı. Bir noktada, yazar küçük bir karakterin türünü, aynı sayfada ise tamamen farklı bir türün karakterini tanımlar. Karakterlerin, gizemli Hex droidlerin ve ortamların / gezegenlerin tanımları ciddi şekilde eksikti. Hikayeyi görselleştirmek oldukça zordu. Tanımların olmamasına rağmen, kitap hala çok uzun süre hissetti. O kadar düzenlenmiş olabilir ki, okuyucunun her karakterin aynı olaya bakış açısını bilmesi gerekmez. Fakat ne olduğunu tam olarak ne olduğunu tam olarak bilmek istediğimde (yani, gizemli gezegendeki savaşın sonunda) yazar, bir karakterin raporunu üstlerine özetleyerek bu olayları anlattı. Sonuçtaki önemli ayrıntıların atlanmasına rağmen, son birkaç bölüm hala özellikle aşıldı ve her bir karaktere tek bir güçlü son yerine kendi sonunu verdi. Bu beni daha fazla soruya bıraktı, çoğu zaman büyük olasılıkla asla cevaplanmayacaktı, çünkü takip eden Eski Cumhuriyet romanları devam değil, netice değil. Çok şükür bunlar farklı yazarlar tarafından yazılacak. Bu okuduğum en kötü kitap değildi, bu yüzden yazarın uygulayamamasına rağmen, genel hikaye için yaratıcılık ve iki yıldız veriyorum.

stephen15091994

Caroline Linden tarafından Londra'da Bir Gece Tarihsel Romantizm - 30 Ağustos 2011 5 yıldız Durham Dükü vefat ettikten kısa bir süre sonra avukat, Dük’ün önceki evliliğini bilinmeyen bir kadınla açıkladı. Dük ve o kadın boşanmadığından ve Dük yeniden evlenirken ölüp ölmediğinden emin değildi, bu etkili bir şekilde Dük'ün üç oğlunu bir bilmecede bıraktı. Charlie en büyüğü ve en çok kaybedileni, ancak umursamıyor. Ailenin en genç ve en çocuğu olan Gerard, Dük'ün ilk karısını bulmak için fırtınaya devam ediyor (eğer hala yaşıyorsa). Üçün ikinci ve en mantıklı olan Edward, yaklaşmakta olan yasal sorunlara hazırlanmalarına yardımcı olmak için İngiltere'deki en iyi avukata danışmaya karar veriyor. Sorun şu ki, Bayan Francesca Gordon’un avukatını hizmetinden istemeden çalması ve onu geri istemesi. Francesca'nın bir avukata ihtiyacı var. Yeğeni, üvey annesi tarafından alındı. Çılgınca ve yeğeninin kayınvalidesi tarafından kötü muamele gördüğünden emin olan Francesca, sonunda Edward de Lacey gelene kadar ona yardım etmek isteyen bir avukat bulur. Öfkeli, Francesca Edward'la yüzleşiyor. Çirkin söylentiler, Edward ve kardeşlerinin parasız alçak herif olabileceğini iddia ettiğinde, ona bir teklifte bulunur. Yeğenini bulmasına yardım ederse söylentileri dağıtmasına yardım edecek ... Bu sağlam ve ilgi çekici bir Regency. Bu kitabı hiç bırakamadım. Sert ve aristokrat Edward ve büyüleyici, tutkulu Francesca arasındaki kimya, sadece büyüleyici! Francesca ateşli, ama aynı zamanda makul ve Edward'ın planlarındaki kusurları işaret ederken önerilerini dinlemek için istekli. Diğer birçok romantik romanda, spunky heroines genellikle mantıksız ve çocukça inatçı. Neyse ki, Francesca zorlayıcı olsa da, kötü davranışlarından dolayı özür dileyecek kadar olgun. Edward onu tamamen tamamlar. Tüm sert ve çekinceli başlasa bile, sonunda özgür ruhlu ve çok daha fazlasıyla barış içinde olur. Romantizmin ilerleyişini gerçekten çok beğendim! İhale ve iyi yazılmış, bu bir sürpriz twist ile iyi hazırlanmış bir Regency romantizm. Bu kitabı okumak beni hemen okumak için daha fazla Caroline Linden kitabı bulmak istememi sağladı! Bu yorum Bookaholics Romance Club şehrinden Pauline tarafından yapılmıştır

stephen15091994

3.5. Kurt adamlarla bir kez daha, kesinlikle en sevdiğim karakterler. Bu hikaye ile tek zorluğum, aşırı iğrenç duyumların aşırı kullanımıydı. Bir haftalık anayasaya sahibim ve kendimi birkaç kez kusturarak buldum. Ancak, beni daha önceki başlıkları daha fazla kenar yapan harika bir hikaye.

stephen15091994

Bu eğlenceli bir kitaptı, ama Gallagher Girls dizisi kadar iyi değil. Ama James Bond filmi ya da Oceans Eleven tipi bir hikaye gibi hissettiren eğlenceli ve yaratıcı bir hikayeydi. Zeki ve eğlenceli ve gıcırtılı temiz.

stephen15091994

Overrated. Hoşgörülü gevezelik. Daha ağır bir editör kullanılmış olabilirdi.