eye_illustrate

David James James itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu David James James itibaren Texas

David James James itibaren Texas

eye_illustrate

ivan brunetti, insan ifadesinin gerçek son noktası olabilir ... romantizmlerden ve gerçekçilerden sonra, modernistlerden ve yüksek modernistlerden sonra, her şey deneyimlendikten ve geçtikten sonra, kendimizi taşlık toprağa zorla sokarken postmodernden, bizi orada bekleyen brunetti görüyoruz, çıplak ve utangaç, kendi ter ve idrar havuzuna sızıyorlar ... tüm psikolojik girişimler kendimizi düşmanca ve kafa karıştırıcı bir dünya ile bağdaştırırken ... , varoluş anlamının ve amacının tüm illüzyonları insan bilincinin yüzünden tamamen silindiğinde brunetti dünyası dışında kalan hiçbir şey kalmayacak. brunetti bu kitabın tüm sayfalarına sıçrayan kimliğine sıçradı ve sonra ceza altında, süper egosu ona cevap olarak etki ediyor ... ve postmodernizm bize söylediği gibi, yüksek akıl yürütme başarısız olursa, postmodernizm bize söylendiği gibi, çıplak ve terk edilmiş egoyu bıraktığını söylüyor. o Egonun davranışları üzerinde sürekli yönetim için savaşan kimliğin ve süper egonun merhametleri ... aslında, sanırım, düşündüğüm gibi, brunetti, insan ifadesinin ilerleyişindeki en son aşamadır çünkü süper ego, geleneksel tabu programlaması, kültürel gelenekler ve dini kısıtlamalar ile brunetti'de ve geri kalanlarımızda olduğu gibi varolmayacak ... süper ego, doğrudan orantılı olarak etkileme kapasitesini azaltacak ve azalacak tabu ve kısıtlamalar daha az yasaklandığında, hatta tamamen kabul gören davranışlarda ... gerçek dünyadaki kültürel programlamanın azalmasına rağmen, süper ego artık sahip olduğu disiplin güçlerine sahip olmayacak ... ve kimliği hüküm sürecek. .. brunetti'nin mirasının ne üreteceğini görmek gerçekten ilginç (ve dehşet verici) olacak ... bu kitap kesinlikle belli olmayan bir kalp solukluğu için DEĞİLDİR ... sadece bu metnin varlığına sahip olabileceğine ikna oldum birkaç tanesinde tutuklandın ve şaka yapmıyorum ... bu yüzden sadece stalwart yaklaşıma ihtiyaç duyuyor ... ancak bunu yapın, ancak postmodern duyarlılığın mantıksal son noktasını görmek isteyin ... sadece uzun sürmeye hazır olun daha sonra sıcak duş ...

eye_illustrate

bencil bir adam hakkında kötü yazılmış biyografi

eye_illustrate

Bu kitap, kurgunun ne olduğu ve olabileceği hakkındaki görüşlerimi geri dönüşümsüz olarak değiştirdi. Son derece hareketli, güzel, hipnotik ve unutulmaz.

eye_illustrate

Kitap kolay okunur ve sunduğu şeylerin çoğu lisans düzeyinde istatistik ve psikoloji derslerinden toplanabilir. Spesifik olarak: sezgisel olmayan istatistiksel sonuçların bir kataloğu ve birçok psikolojik önyargının açıklamaları / anekdot örnekleri ile şişmiş bir egoya sahip bir öğretim görevlisi. Bu kitabın kullanılmış bir kopyasını harika marjinali ile karabiber dolduran bir arkadaşım tarafından okudum. Bunlardan en sevdiğim, yazar hakkında, insanlık hakkında oldukça hafif bir genelleme yapan iyi bir anlatım tonu yakaladı, marjinalya, "Ne yazık ki, bunlar gibi ölçülen ifadeler bu kitapta çok nadirdir". Kolej istatistikleriniz ve psikoloji derslerinizin dahil etmediği şeylerden biri, bu istatistiksel davranışların ve ticaret ve yatırım için psikolojik önyargıların uygulanmasıdır. İstatistiklerle ve psikolojik önyargılarla tanışmadıysanız, bu biraz kişisel finans tavsiyesi alırken başlamanın iyi bir yoludur.

eye_illustrate

Ah bir iowan kaleminden kuru kostik İngiliz zekâ.

eye_illustrate

Ben on yaşındayken annemin okuduğu bu kitabın bir kopyasını buldum, hangisinin en çok kucaklandığımdan emin değilim, o ya da ben? Bu kitabın ne kadar iyi olduğuna şaşıyorum. En sevdiğim yazarlardan ve kadınlardan biri olan Anais Nin, D.H. Lawrence hakkında bir makale yazdı. Şimdi, sanırım okumam gerekecek. Bu kitapta olanların çoğu, her zaman modern roman olarak gördüğüm şeydir.

eye_illustrate

Keyifli kısa öyküler koleksiyonu. Hepsi rüya gibi, fantezi benzeri bir kaliteye sahip ve yazar renklere ve bir yer ve zamanın genel atmosferine çok dikkat ediyor. Hikayeler ortam açısından büyük farklılıklar gösterir, ancak stili hepsinde oldukça benzerdir. Özellikle "Soğuk" hoşuma gitti.

eye_illustrate

Çok ilham verici ... Bu kitap beni biraz bilgim olsa bile bir hissedar olabileceğimi fark etti.