studiocaboco

Studio Caboco Design Caboco Design itibaren Kalibangan, Rajasthan 335801, Hindistan itibaren Kalibangan, Rajasthan 335801, Hindistan

Okuyucu Studio Caboco Design Caboco Design itibaren Kalibangan, Rajasthan 335801, Hindistan

Studio Caboco Design Caboco Design itibaren Kalibangan, Rajasthan 335801, Hindistan

studiocaboco

Tamam bir ilk kitap, oldukça unutulabilir olsa da ... benim için tek tasarruf lütfu, üniversitemden (Boston Üniversitesi) sonra modellenmiş olduğuna ve BU'nun BUreaucracy'nin hicivinin oldukça doğru olduğuna inanıyorum. Zamanımda, yazar oraya gittiğinde olduğu gibi bir parti okulu kadar büyük değildi, bu yüzden maalesef (veya neyse ki) Citgo işaretine ibadet eden hiçbir parti kültü yoktu ve ayrıca B & G'yi (Bina'yı hatırlamıyorum) ve Gerekçeler) işçiler bu kitapta tasvir edildiği kadar uğursuzlar (her yerde ürkütücü olsalar da). Şimdi en azından okulum için iyi bir takma adım var.

studiocaboco

Seksi ve her zamanki gibi sıcak ... artı ... Riley ve Kade bana "Bare Back" sürme yeni bir vizyon vermek ... lol ....

studiocaboco

This book provided so much wisdom without ever being too religious/biblical or preachy. Highly recommended for anyone feeling confused, lost, uncertain or seeking.

studiocaboco

Early on Cantor argues that the Black Death in Europe was likely due to a combo of bubonic plague & anthrax. It's a brief argument & I don't have the expertise to evaluate it (though he provides a biography for those who want to search further). More interesting is the promise to provide both micro and macro perspectives on the plague. Useful for med soc courses, I'm thinking.

studiocaboco

This one gets darker