terminator2011

itibaren Hatigada, Odisha 761131, Hindistan itibaren Hatigada, Odisha 761131, Hindistan

Okuyucu itibaren Hatigada, Odisha 761131, Hindistan

itibaren Hatigada, Odisha 761131, Hindistan

terminator2011

İlk Newsflesh iyiydi ve 2. cilt neredeyse her şekilde daha iyi. FEED'deki “kameradaki” kişiliği biraz zorlayıcı olduğundan, ilk başta bir anlatıcı olarak Sean’a karşı biraz temkinliydim. Grant, hikayeye ve karaktere hizmet eden anlatımda ince bir el ile onu liderliğe geçirerek harika bir iş çıkarır. Destekleyici oyuncu bu kez de daha üç boyutlu hissediyor. Bahisler de daha büyük (bu çok şey söylüyor). Burada çok fazla dolgu var - insanların Sean'ın nevrozlarına verdiği tepkilerin aşırı tekrarı, örneğin - eğer dikkatli olmazsanız sayfalara göz atmayı kolaylaştıran. Gerçeği, korkuyu ve güvenliği içeren oyundaki temalar bu ciltte bir araya gelmedi, ancak kıyamete dayanan bir komploya karşı artan komplo kesinlikle zorlayıcı bir okumaya yol açtı.

terminator2011

Bu muhtemelen şimdiye kadarki dizinin en az favorisiydi, ama yine de eğlenceli bir okumaydı.

terminator2011

Bu yaz, sevgili kediciklerimizin bir araba çarptığını belirten bir aile geleneğine sahibiz. Bu kitabı okuduk, ayrılan evcil hayvanımız hakkında iyi şeyler söyledik ve ön kapakta evcil hayvanların adını ve doğum günü / ölüm gününü yazdık. Bu böyle bir kitap. Hikayeyi parçalamadan insanlarla sinopsize edemiyorum. Ama Judith Viorst bu kadar iyi.

terminator2011

Bir Zamanlar Bir Nehir büyüleyici bir okundu. Margo, uzun zamandır karşılaştığım en özgün, basit ve garip benzersiz kahramanlardan biri. Bu kitapta o kadar çok açıklama yok ki - Bir nehirde yaşamak, ateş etmek, avlanmak, balık tutmak, ten atmak - ama en başından beri Margo ile yan yana oturuyordum ve biçimlendirici yolculuk. Bu kitap hepimizin böylesine karmaşık canlılar olduğunu hatırlattı, ancak yaşamlarımızı nasıl yaşadığımız seçimlerimizin ve kendimizi çevreleyenlerin sonucudur. ailemizdekiler, arkadaşlar ve sevenler dahil.