bitongwu

Bitong Wu Wu itibaren Dhoti, Telangana, Hindistan itibaren Dhoti, Telangana, Hindistan

Okuyucu Bitong Wu Wu itibaren Dhoti, Telangana, Hindistan

Bitong Wu Wu itibaren Dhoti, Telangana, Hindistan

bitongwu

Mutlak tüm zamanların favorisi. EDIT 8/28/10: Bunu her yıl şimdi okuyorum!

bitongwu

Olağandışı Boyut Yorumları! Re: On yaşındaki William'ın sevgili arkadaşı ve dadı onu terk ediyor ve İngiltere'ye geri dönüyor ve her şeyden oldukça rahatsız. Onu yatıştırmak ve çocuğa ne kadar önem verdiğini göstermek için, Bayan Phillips, William'a nesillerdir, gümüş şövalye ile birlikte nesiller boyunca olan güzel bir taş ve ahşap kale verir! William büyülendi, ama yine de en iyi arkadaşını kaybettiği için oldukça üzgün. Şövalye William'ın elinde, kırılması gereken sihirli büyü ve lanetle hayat bulduğu zaman, William, Bayan Phillips'i biraz daha uzun tutmanın ve ihtiyacı olan bir krallığı kurtarmanın bir yolunu görür. Üstün: Bu şirin bir çocuk kitabı. William'la aynı yaştayken ve umutsuzca aynı şeyin bana olmasını dilediğimde, Tavan Arasındaki Kale'yi okuduğumu hatırlıyorum. William o zaman için eşsiz. Biraz muhtaç ve asosyal, ama aynı zamanda kendinden emin bir jimnastikçi. Arsa eğlenceli bir oyundur, lanetler, insanlar kurşun ve ejderhalar dönüyor. Kabul edilemez: Sir Simon, gümüş şövalye biraz zayıf bir karakter. Kendini aniden kaybeder ve asla gerçekten çok şey başaramaz. Kötü adam da biraz acı çekiyor. Özet: Yıllar boyunca, kayıp, macera ve tamamen harika kaleler ve şövalyelerin ne kadar evrensel temalarını kullanarak yıllarca süren keyifli ve hızlı bir okuma. http: //reviewsofunusualsize.blogspot ....

bitongwu

Zamanda geriye gidiş bir artı. Bize daniel ve luce sevgisinin bir arka planını verir. Ve başlangıç hızlıydı, başka bir artı. Ama sonra sevgilerinin birinden başka bir bölümüne atlarken giderek daha sıkıcı oluyor. Daniel'in luce'ya nasıl aşık olduğunu hala anlamıyorum: nerede tanıştıkları, nasıl tanıştıkları vb.

bitongwu

I had to think about this book. The main character is portrayed as brave and committed to her convictions. I mainly saw her as proud, self absorbed and not too smart. I appreciate her strength of character but I wonder if she listened to God, she might have discovered a new path for her life. At the very least, maybe she could be a blessing where she landed. As it is, her life is one misery after another and although she has regrets at the end, it doesn't make for a happy ending.