felixrolf

Felix Rolf Rolf itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Felix Rolf Rolf itibaren Texas

Felix Rolf Rolf itibaren Texas

felixrolf

Falasha'nın Sırları *) Siyonistlerin Gölgesinde Endonezya Müslüman Filologlarının Avı *) Falashalar, Menelik'in torunlarının, Kral Süleyman ve Ratu Saba'nın oğulları. Etiyopya'dan, İsrail kanından ve karadan geliyorlar. Fakat İsrailliler onları asla İsrailliler olarak tanımadı. --- Heri adlı bir Endonezyalı öğrencinin Etiyopya'da Afrika filolojisini araştırmak için araştırma yaptığı söyleniyor. Eski el yazması çarşafları bulduktan sonra öldürüldü. Indra - antika bir tüccar olarak çalışan en iyi arkadaşı ölümden kaçtı ve eski el yazmasının içeriğini aklında tuttu. El yazmaları, Kral Süleyman ve Kraliçe Saba toplantısının tarihi kaydını içerirken, el yazmasının beşinci sayfası, kutsal geminin yerini ve Süleyman'ın mirasını şu sözler aracılığıyla açıklar: kitap? Geminin uzunluğu, Tanrı'nın krallığının durduğu ve Tanrı'nın krallığının dönemin sonuna kadar dayandığı sürece yerinde idi. ark kralın tahtının bulunduğu yerde kalacak --- Esa adlı genç bir öğretim görevlisi Heri'den bir 'paket' aldığında macera başlıyor. Indra ve Nisa ile birlikte Esa, Etiyopya'ya kadar olan kutsal geminin avına hapsolmuştu ve geminin peşinde olan Zion Şövalyeleri grubuyla uğraşmak zorunda kaldı. Indiana Jones'un macerası gibi, Falasha'nın Sırrı: Siyonistlerin Gölge Altındaki Endonezyalı Müslüman Filologların Avı tatlı romantizmle doludur. Süleyman'ın Hazine Üçlemesi Savaşından ilk kitap, Hz. Süleyman'ın hazinesi hakkında yeni bilgiler ve tarihi bilgiler açar. Bu kitabı okuduysanız, bu hikayenin kurgu ya da gerçek olup olmadığı konusunda kendi cevabınızı mutlaka alacaksınız.

felixrolf

Bu da New Mexico'ya geri dönmek istememi sağladı.

felixrolf

Fantastik. Daha da anlatmalı mıyım?

felixrolf

Overrated, ama yine de oldukça harika.

felixrolf

Kutsal crapola. Bu beni sonsuza dek okumamı aldı. Düzgün bir fikir, hikaye, öncül, her neyse: Kostova'nın üstlendiği görevin karmaşıklığından etkilendim ... tarihçilerin (ve tarihçinin kızlarının) Dracula'nın mezarını izliyor gibi görünmesi için yeterince tarihsel gerçekliği birleştirerek. Ama sadece hikayeye ulaşmak için üç veya dört farklı insanın mektubunu okumaktan nefret ediyorum. Ugh. Ve sonunda p.550 civarında heyecanlandı. Bakalım ... harcanan zaman ve okuma keyfi getiri oranı: buradan çıkış yolu.

felixrolf

Translating...

felixrolf

I read this book for the first time when I was in middle school, I love it then and it continues to by my favorite book! I re-read it about once a year!