shon

Shawn Vybiral Vybiral itibaren Meydanköy Köyü, 21750 Meydanköy Köyü/Çınar/Diyarbakır, Türkiye itibaren Meydanköy Köyü, 21750 Meydanköy Köyü/Çınar/Diyarbakır, Türkiye

Okuyucu Shawn Vybiral Vybiral itibaren Meydanköy Köyü, 21750 Meydanköy Köyü/Çınar/Diyarbakır, Türkiye

Shawn Vybiral Vybiral itibaren Meydanköy Köyü, 21750 Meydanköy Köyü/Çınar/Diyarbakır, Türkiye

shon

23:40 Mia müziği sever. Onu kana getiriyor. Tabii ki, ailesi klasik tip değildi. Ve buna rağmen, bir çellist olmak için tüm desteği aldı. Erkek arkadaşı Adam, punk rock grubunda tca. Adem gibi bir çocuk ona nasıl aşık oldu? Kaderin bükülmüş tatlı bir zihni var. Ve acı bir şekilde bükülmüştü ... 23:42 Bir sabah, okulsuz bir günde basit bir aile gezisi gibi görünen şey araba kazası ile bitiyor. Arka plan müziği Ve inanılmaz bir seyirci. 23:45 O. İnanmadan gören, hissetmeden dokunan, yaşamadan yaşayan aynı karar vermek zorundadır. En zoru. Bildiğim dünya erimiş, asfaltta kar gibi ve Mia sonsuza kadar kalmak ya da ayrılmak arasında seçim yapmak zorunda kalacak. 23:48 Kalmaya karar verirsem tarih açısından yeni bir şey yok. Ruhu hala bu dünyada olan, yapışmak ya da bırakmak için bir liman bulmaya çalışan bir kız. Ama bence, romanla ilgili en iyi şey Gayle Forman'ın nesiridir. Güzel, davetkar, taze ... Tema üzücü olsa da, Mia'nın hayatını anlattığı şekilde, bu incelemeyi sunarken saatler içinde ve onunla ailesinin hayatının aşkın anlarını bilmemize izin veren geri dönüşlerde arkadaşlar, müzik ve sevgilisi için tutkusu ile. Vermek zorunda olduğum zor karar için duyduğum korku ve arzular. Ve bir gün, en zor kararla yüzleşir. Neden kalsın? 23:51 Yoğun, mükemmel bir son ... Ve birincisi kadar iyi olmayı vaat eden ikinci (ve son) bir parça. Hikaye hakkında gerçekten sevdiğim bir şey varsa, Mia'nın gücüdür. Adem'in sevgisi ve fedakarlığı. Bu zevk alınacak bir roman. Gülecekler, bazı gözyaşları bırakacaklar (ama çok fazla ağlamalarını engelleyen kitaplardan biri olmayacaklar) ve bu küçük anları sevdiklerimizle ne kadar değerlendirmemiz gerektiğini hatırlayacaklar, çünkü ne zaman ayrılacakları bilinmiyor bizim tarafımız Sevdiğiniz birini kaybetmenin ve sevgimizi göstermenin birçok yolu vardır. Seni kayıtsız bırakmayacak bir okuma.

shon

Kitaptan uyarlanan 'Priveleged' dizisini izledikten ve gerçekten keyif aldıktan sonra bu kitabı okumak istedim. Kitabın kendisi, bu türdeki bir çok kitaptan daha sevimli ve çok daha az zihin uyuşturucu olan hızlı ve kolay bir piliç yaktı kitabı. Beni haddeleme vardı birkaç satır vardı ve genel olarak, hoş bir okuma olduğunu düşündüm. Bununla birlikte, televizyon dizisinin yapımcıları kitaptan bazı büyük değişiklikler yaptı. Sanırım ilk kitabı okumuş olsaydım, televizyon dizisinin ne kadar farklı olduğuna oldukça sinirlenmiş olurdum, ancak diziyi sevdikten sonra okuduktan sonra, onları iki ayrı varlık olarak takdir edebilirim.

shon

This is my favorite Beetle book.

shon

I'm intrigued by my friend Jo's description of this book. The author's story and the way it was written tell me that this is a MUST READ. (I just haven't done it yet.)