xy-xiong

X X X itibaren 9413 Vorderlimberg, Avusturya itibaren 9413 Vorderlimberg, Avusturya

Okuyucu X X X itibaren 9413 Vorderlimberg, Avusturya

X X X itibaren 9413 Vorderlimberg, Avusturya

xy-xiong

Lise bölümleri 4.5 / 5'tir, yetişkin bölümler 2.5 / 5 gibidir, ancak iki çalışmanın birlikte çalışması, bunu bir okuma olarak önerecek kadar iyidir. En büyük sorunum, yetişkinler ve yetişkin merkezli komploların karikatürler gibi hissettirmesiydi. Keşke bu sadece% 75 lise olan, sadece biraz yetişkinlik gibi bir romandı.

xy-xiong

Bu kitaptaki karakterlerden ve onların etkileşiminden gerçekten keyif aldım. Bu süreçte Afganistan hakkında da bir şeyler öğrendim (bilgim bu konuda çok sınırlıdır).

xy-xiong

Bu kitap tüm zamanların ilk beşinde. Arkadaşlarıma vermek için üç kopya daha aldım. Bu bir macera, romantizm, gizem, tarih kitabı ve hepsi bir arada bir komedi. İki ana karakteri şimdiye kadar okuduğum kadar iyi. Ve arada bir, anlatıcı sana bakıyor ve göz kırpıyor gibi hissediyorsun. Komik ve zekidir ve okuduğunuz için daha akıllı hissedersiniz. Kahramanın her seferinde onlardan faydalanmasını sağlayarak insan foiblesinde eğlenir. Birisi sadece birisinin iyi olduğunu söylediği için bir şansı denediyseniz, bunun için yapın. İyi haber: Aynı dünyada başka iki kitap daha var. Kötü haber: Sadece iki tane var.

xy-xiong

Dante'nin Beatrice ile olan aşk ilişkisinin kökenleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya daha doğrusu, Dante'nin sunduğu sevgisinin kökenlerinin düzenlenmiş temsilini okumak istiyorsanız, bu kısa küçük çalışma okumaya değer. Birçok yönden, bu Dante'nin eserlerinin en az favorim. Çağdaşlarına rağmen, Dante'nin şiirlere yorum eklemesi devrim niteliğindeydi, modern gözler için oldukça tritik ve apaçık görünüyorlar ("Şiirin ilk bölümü bu çizgide ortaya çıkıyor ... şiirin ikinci bölümü bu hat"). Bunun yanı sıra, Dante'nin Beatrice'i bu çalışmadaki sevgisine daha az sempati duyabiliyorum veya empati kurabiliyorum. Dante'nin onun için duyguları bu çalışmada Commedia'dan daha saplantılı görünüyor. Açıkçası, sonunda, Beatrice'i bir kısıtlama düzeninin ortaçağ versiyonunu almaya çağırıyorum - ve bu aslında sözde aşk şiirinin en büyük koleksiyonlarından biri olan şeyden almanız gereken tepki değil. Tüm zamanlar.

xy-xiong

fizikçilerin komik olabileceğini biliyordu. en azından Feynman kesinlikle öyle.

xy-xiong

Sevdim. Bu diziyi hangi sırayla okuyacağımız konusunda hala biraz karışık, ama bu son bir kitap olarak iyi çalıştı. Çok hareketli ve destansı. "Ha!" Diye bağırdım. okuma boyunca birkaç kez yüksek sesle dışarı.

xy-xiong

Thought it might be better in graphic novel format, but the heroine often looks like Spritle from Speed Racer in a blond wig. Drawings lack consistency.