eedenlg

Eeden La Grange La Grange itibaren Jaroszyn, Polonya itibaren Jaroszyn, Polonya

Okuyucu Eeden La Grange La Grange itibaren Jaroszyn, Polonya

Eeden La Grange La Grange itibaren Jaroszyn, Polonya

eedenlg

iyi kitap!

eedenlg

Kesinlikle öncekilerle aynı hatalardan muzdarip olmasına rağmen New Jedi Order serisindeki daha iyi kitaplardan biri: Vongların aniden pasif olduğu, inisiyatif olmadığı ve serinin başında askeri dehası olmadığı gösterildi. "Nihai düşman" artık bir zamanlar olduğu gibi çürüyen bir karkas, bu da bir gecede ve eylemlerine dair kavrayış olmadan veya daha uygun olmayan bir eksiklik olduğu için oldukça açık bir şekilde üzücü. Burada ve orada komik anlar var, ama en önemlisi, Kuvvet ve Vong'lar arasındaki ilişkinin yönü, daha önemli karakterlerin görüşlerine daha fazla kavrayışla birlikte ilk (ikinci, Hain sayarsanız) zamanı için açılır. En büyük dezavantajı, Vongs'un Yeni Zelanda'daki bir çubukta her havuç üzerine atlamaya hazır olan embesillere yakın olarak tasvir edilmesinden kaynaklanıyor. Vong'ların onlara attığı her şeyi yok ederek tasarruf paketlerinden Jedi'dan gerçekten bıktım. Anlatı ortalama bir okuyucu için aşağılanmış, ama ne yazık ki bu Zahn yazısı değil, bu yüzden daha fazlasını bekleyemeyiz. Okuyucu, her karakterin her eyleminin açık bir şekilde açıklandığı gibi, motive edilmeden bırakılır - bu, motiflerin ödülü basitten daha basittir. Bir sonraki kitapların Jaina'nın manevralarının tasvirinde daha az sayfa ve karakter kararlarının ardındaki akıl yürütmede daha fazla sayfa kullanacağını umuyorum. O zaman bile kitaba 4 yıldız veriyorum, ancak bu esas olarak bu tür derecelendirmelerin diğer NJO kitapları ile karşılaştırma için geçerli olduğu bilgisiyle verilir.

eedenlg

This story reminded me a lot of the Tom B. Stone "Graveyard School" books, actually, somewhat of a departure from the usual R.L. Stine style, but a good and refreshing departure. Michael Munroe's inclusion in the previous book's Horrorland section was also a nice change of pace, and the Horrorland part to this book was quite good as well. R.L. Stine continues to produce exciting stories.

eedenlg

What a trip! I still have not decided whether I loved it or hated it. So much country! Reminds me of all of those Romanian novels I had to read for middle and high school, very "country". Still, something about it was fascinating. I think in the end I loved the writing, but hated the world that it describes.

eedenlg

silly. cheesy. gooey. not a total waste of time if you want some bubble gum vampire silly. better than pride & prejudice & zombies in that at least he had to write something as opposed to just inserting zombie fights into every few pages of a classic... friend of mine worked on the feature & I guess I figure if I'm going to see it, might as well read it first?