jestudio25

Jennifer Yip Yip itibaren Brookfield NSW 2420, Avustralya itibaren Brookfield NSW 2420, Avustralya

Okuyucu Jennifer Yip Yip itibaren Brookfield NSW 2420, Avustralya

Jennifer Yip Yip itibaren Brookfield NSW 2420, Avustralya

jestudio25

Tanrı'nın adına ne okudum bilmiyorum. **** Spoiler Uyarısı **** Push'u okuduktan sonra derin ve ciddi bir roman için bulunduğumu biliyordum. Bunun için hazırdım. Ancak bu hikaye daha da rahatsız edici olmaya başladı. Tekrarlanan tecavüzler yeterince kötüydü, gerçekte fazla öldürüldüler. Öyleyse Abdul'in büyük büyükannesine karşı davranışı? İyi keder! O kurtuluş anını beklemeye devam ettim. Abdul'in yükseldiği an. Ama hayır. Sonunda beni asılı ve şaşkın bir şaşkınlık içinde bırakır.

jestudio25

Kırsal Nova Scotia'da bir ebe harika bir hikaye. Çatışma, kadınların kliniğinde epizyotomi ve forseps ile daha fazla para ödemesini isteyen bir doktor şeklinde gelir. Çok fazla detay; yazarın araştırması Laurel Thatcher Ulrich'in mükemmel 'A Ebe Masalı'ndan alınmıştır.

jestudio25

Bu kitabı sevdim. Bence Shana Galen (Evlilikte Misadventures) en iyisiydi. Kahramanı Jack sevdi ve Maddie tatlı ve komikti.

jestudio25

I'd like to give this one 4 1/2 stars, but Goodreads doesn't have that option. I really liked the story, especially learning about India. It was too predictable, though. It was also very much of a type. A type that I like, but I guess that's what made it predictable. The strong heroine overcoming terrible adversity, the anti-establishment love story, good vs evil, etc. If it had been the first of this type I had read, it would have gotten the five stars. Despite all that, I recommend it.