drew_wez

Drew Wez Wez itibaren Çaldibi Köyü, 43300 Çaldibi Köyü/Tavşanlı/Kütahya, Türkiye itibaren Çaldibi Köyü, 43300 Çaldibi Köyü/Tavşanlı/Kütahya, Türkiye

Okuyucu Drew Wez Wez itibaren Çaldibi Köyü, 43300 Çaldibi Köyü/Tavşanlı/Kütahya, Türkiye

Drew Wez Wez itibaren Çaldibi Köyü, 43300 Çaldibi Köyü/Tavşanlı/Kütahya, Türkiye

drew_wez

bu kitaplardan biri de bırakamam! Üç saatini kaybettim, bunun yanındayım. Şşş kocama söyleme.

drew_wez

İlk olarak, iyi haber: Bunu yaklaşık bir buçuk dakika içinde okuyabilirsiniz. Kötü haber: Zamanınızla ilgili daha iyi şeyleriniz var. Kuşkusuz, Wm. Young eğitimli bir yazar değildir. Gösteriyor. Hayal kırıklığı yaratan bir şekilde, bu başkasının elinde harika bir roman olabilirdi. Bu güçlü bir fikirdir (insan vs insan, insan vs insan, insan vs doğa, daha yüksek bir güveye olan inançla asırlık mücadele, olayların neden meydana geldiği ve sonrasında nasıl başa çıkılacağı vb.). ), ancak iyi bir roman değil. Karakter gelişimi sadece fakir değil, aynı zamanda yok. Sonra bir konu var. Veya, hayır, yok. Ben plodded (okudum çünkü çok hızlı sürülmüş çünkü), büyük ödeme bekliyor ve yoktu. Çocuğun kaçırılmasının büyük sahnesi bile özellikle yoğun değildir. Öğretmenlerimi şimdi duyabiliyorum, "daha fazla, daha fazla!"

drew_wez

Dünya tarihini kaçırmak için sürükleyici ve eğlenceli bir muazzam komplo kurmak.

drew_wez

4.5 Yıldız Oh Tanrım, bu kalbimi küçük küçük parçalara ayırdı! Söylemeliyim ki, Jess'e aşık oldum (görünümü spoiler) Sanırım bir sonraki kitabı ele almaya hazır hissetmem biraz zaman alabilir.

drew_wez

I enjoyed this book, but a major chronological error lead me to dismiss much of the historical events which the author presented as the factual framework for his tale. I didn't really catch the first time he referred to a box cameral and an unposed snapshot. If I had, I might not have read much more of the book. The second time he brought this up, I felt a bit let down.