vennies

Vanessa Chavon Chavon itibaren Carbondale, KS 66414, Birleşik Devletler itibaren Carbondale, KS 66414, Birleşik Devletler

Okuyucu Vanessa Chavon Chavon itibaren Carbondale, KS 66414, Birleşik Devletler

Vanessa Chavon Chavon itibaren Carbondale, KS 66414, Birleşik Devletler

vennies

Bu kitabı okumak benim için bir hafta sürdü, ki bu benim için yavaştı - tam olarak 'Savaş ve Barış' değildi, bu yüzden tek açıklama o kadar zevk almıyordum. Bitkiler, ağaçlar ve kırsal alanlar hakkında çok fazla tanımlayıcı nesir vardır; eğer botanik içindeyseniz, muhtemelen takdir edersiniz ve ikincisi en azından Virginia'nın gerçekte nasıl olduğunu görselleştirmeme yardımcı oldu, ama benim için çok fazla vardı. Bazı kitaplarda, hikayeye açıkça eklenmeyecek tüm paragrafları atlayacağım, ancak bazı nedenlerden dolayı bu kitapla birlikte yapmadım ve sanırım beni yavaşlatan şey bu. Bu kadar eleştirel olduktan sonra, hikayenin kendisinin çok iyi olduğunu söylemek adil; Amerikan İç Savaşı iki farklı bakış açısıyla anlattı, bu iki öykü (yani iki ana karakter) yavaş yavaş bir araya geliyor. Ama diğer bazı karakterler hikayeye rastgele gelmiş gibi görünüyordu ve daha sonra onlara daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini fark etmediniz!

vennies

Everyone should read this fantastic story

vennies

I enjoyed this book. Reminded me a lot of Snow Flower and the Secret Fan. Interesting to discover what humans will do for the sake of tradition and honor.