jmarg

Juan Ruano Ruano itibaren Béard, 53640, Fransa itibaren Béard, 53640, Fransa

Okuyucu Juan Ruano Ruano itibaren Béard, 53640, Fransa

Juan Ruano Ruano itibaren Béard, 53640, Fransa

jmarg

Arthur efsanesinin bu büyük yeniden anlatımı için yeterince övgü toplandı. Tüm sunabileceğim, birkaç eklemeyle birlikte kendi anlaşmam: 1.) Kendini çok ciddiye almıyor, aslında ilk kitabın çoğu tuhaf derecede komik. 2.) Ortaçağ kaynak materyaline rağmen, özellikle de hiç bitmeyen savaşlar çağımızda hala şaşırtıcı derecede anında. 3.) Bu gerçekten bir fantezi romanı değildir, ancak genellikle böyle sınıflandırılır. Basmakalıp fantezi (yani elfler ve ejderhalar ve periler) tarafından kapatılan bir okuyucu türü iseniz, bu kitabı hala sevebilirsiniz.

jmarg

Dr Norbit, E.R.'de unutamayacağı ve hatırlamadığı bir karşılaşmadan yaklaşık bir yıl sonra SLade ile buluşur. Yeni Türlerin geleceği için umut veren bir şey olduğunda onu Purist'ten korumak Slade'ye kalmış.

jmarg

Kay's latest book does not disappoint. His prose is beautiful, the subject thought-provoking, and the ending is satisfying. I really enjoyed his twist on T'ang China.

jmarg

I really liked this book, it was an interesting look at Mr. Darcy as Jane Austen wrote him transformed into a "flesh and blood" man, at least in the heroine's eyes. He didn't really translate well after all...hmmm.