garlogab

Gabby Garlow Garlow itibaren Agia Paraskevi 300 10, Yunanistan itibaren Agia Paraskevi 300 10, Yunanistan

Okuyucu Gabby Garlow Garlow itibaren Agia Paraskevi 300 10, Yunanistan

Gabby Garlow Garlow itibaren Agia Paraskevi 300 10, Yunanistan

garlogab

Harika. Çizgi hikayeyi seviyorum ..

garlogab

Robert Graves ve John Grisham'ın tek gecelik standı vardı - bu onların aşk çocuğu.

garlogab

İşte bulanıklık: Hazine ve Hindistan farklı geçmişlere sahip iki kız. Beklenmedik ama derin bir dostluk aralarında geliştikçe, kahramanları Anne Frank'ten ilham alan günlükler tutarlar. Yakında sayfalar şimdiye kadarki en ciddi sırlarının ayrıntılarıyla dolu. Kanımca hikaye biraz yavaş başladı. Doğrudan eyleme geçmeyi seviyorum, ancak yazar iki karakteri - Hazine ve Hindistan - kurmak için birkaç bölüm aldı. Kitap günlük şeklinde yazılır - her kızın bakış açısından bir bölüm. Hikaye nihayet ortaya çıkmaya başladığında, tamamen bağlandım ve sadece sayfa dolguları olduğunu düşündüğüm küçük şeyler aniden önemli hale geldi. Kitap bir dizi “gerçek” meseleyi de kapsıyor; örneğin, kırık aileler, kırık sözler, saldırganlık, dostluk ve daha fazlası. Tüm bu konular iyi ele alınır ve kesinlikle karakterleri okuyucuya severler. Kızlarla ve onların kişisel problemleriyle ilişki kurabildim. İşlerin nasıl sonuçlanacağını görmek istedim ve bunu yapmak için okumaya devam etmeliydim. Anne Frank: Genç Kızın Günlüğü hikayeye dokunuyor. Size nasıl olduğunu söylemeyeceğim, çünkü Sırları okumak isteyen herkes için hikayeyi bozmak istemiyorum, ama bunun da iyi yapıldığını düşünmüştüm. Öneri: Evet, dışarı çık ve bu kitabı al. Hoşuna gidecek.

garlogab

Pianeta d'Acqua kesinlikle Jack Vance'a dikkat çekici bir şöhret veren kitap değil, aynı yazının iki yüzü olan tüm güçlü ve zayıf yönlerini içeriyor; akan, masif, proaktif. Bu nedenle, bazı pasajlarda, içgörü olmadan az yansıtıcı, az keskindir. Ancak bu olumsuz taraflar yakında bilim kurguda türün sınırlarını aşabilen, ana yazıya çok yakın bir şey yaratan, "gezegen hikayesi" kavramını ve doğaya adanmış doğayı bozan birkaç büyük isimden biri olan bu yazar tarafından affediliyor. türün bilimi (her zaman beni kurgu kitaplarının% 90'ı tarafından göz ardı edilen en "teknik" parçalar olarak gülümsetiyor, bu türün en heyecanlı ve çekici pasajlarını oluşturuyor). Ve bir su gezegeni fikri 1966'da bile kesinlikle yeni olmasaydı, modern okuyucunun alet ve silahlar için insan kemiklerinden daha sert ve ağır malzeme eksikliğini veren acı, 50'de kalır. hala sağlam. Heyecan verici olmadan hoş, güzel bir roman, belki de yenilecek deniz canavarı Kragen'e karşı biraz acele eden, ruhları ışık konisinin neden olduğu bir gölgede kalan, dogmatik toplum ile onu ezmeyi başaran asi kahramanı.

garlogab

Bu Virginia Tech atışlarını izleyen hafta ürkütücü bir okundu. Ancak bu kitabı çok sevdim ve Ron'un bu kadar eşsiz sesler yaratarak harika bir iş çıkardığını düşündüm. Kullanılan dil ile çok hızlı karakterizasyon elde eder. Örneğin, kafa karıştırıcı bir Damon yok - “Herkes bizi seviyor - civcivler, öğretmenler, herkes” - ve Kelli— “O siyah, değil, biliyorsunuz, siyah siyah.” Bu karakterleri ayıran tek dil değil, aynı zamanda ritmi de nasıl konuştuklarını Damon’un üstündeki çizgi bir tür mağara adamı yumrukladı ve Kelli’ın Valley Kızının tonlaması var.

garlogab

I liked this book. It was a super quick read, I finished it in a day. It's not like most of James Patterson's other books, and was a nice change. The ending totally surprised me, even though I should have seen it coming!