mrbugs

Miguel Uca Uca itibaren 68210 Romagny, Fransa itibaren 68210 Romagny, Fransa

Okuyucu Miguel Uca Uca itibaren 68210 Romagny, Fransa

Miguel Uca Uca itibaren 68210 Romagny, Fransa

mrbugs

Hmmm. Bu kitap / çizgi roman hakkında ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Bir yandan beklediğim gibi değil. Bunun aksiyon dolu tipik çizgi roman tarzı bir kitap olacağını düşündüm. Bulduğum şey, insanlık hakkında biraz daha meçhul bir ifadeydi. Moore aslında kitabın her yerinde alıntılanan "Kara Freighter Masalları" çizgi romanı hakkında bölümün sonunda bu mükemmel bir şekilde şöyle diyor: insani durum hakkında sık sık sapkın ve siyah renkli yorumlardan etkilenmişti. " Karar veremediğim şey itilmem veya büyülenmem. Bunun hafif bir çizgi roman olmadığı için hayal kırıklığına uğradım, çünkü okumak için havamda olan şey buydu, ancak kitabı ruh halime göre değerlendiremiyorum. "İnsan durumu hakkında bir yorum" yaparken, bu kitap kesinlikle önemli. Sanırım bu kitap hakkında ne hissettiğimi sadece zaman gösterecek. Düşüncelerim ona ve mesajına dönmeye devam edecek mi, yoksa sadece bir kez okuduğum bir şey olarak hafızamdan kaybolacak mı?

mrbugs

Bu en azından hayal kırıklığına uğratmadı! Bununla birlikte, hikayedeki birçok farklı bakış açısına geçmek biraz dikkat dağıtıcıydı. Marla'nın sonunda kendini kurtarmasını gerçekten sevdim, ama ne nihai ne de ölümden sorumlu Ryne ne de Kane. Sam ve Damien'ın hikayesini gerçekten duymak istiyorum, umarım Nicky yakında daha iyi hissetmeye başlar!

mrbugs

I had my glowing review all done but technology thwarted me when I went to post it. This one is the complete 5 star package: compelling story, told in an interesting way, beautiful illustrations that propel the narrative and make it richer. His family members serve as the characters in this memoir of their experiences in Vietnam before the war and after their last minute escape to the US, and they are complex with just a few deft touches, but as each person recounts a part of the story, the narrative is not bogged down. The circular story made me want to immediately pick it back up again.