emrahyildo

Emrah Y Y itibaren 8210 Dol pri Trebnjem, Slovenya itibaren 8210 Dol pri Trebnjem, Slovenya

Okuyucu Emrah Y Y itibaren 8210 Dol pri Trebnjem, Slovenya

Emrah Y Y itibaren 8210 Dol pri Trebnjem, Slovenya

emrahyildo

Bu, daha önce okuduğum Brockmann'ın her şeyden çok farklıydı. Bunu romantizm olarak sınıflandıracağımdan bile emin değilim ... Romantizm vardı ama tipik bir romantizm kitabı kadar yüzünüzde değildi ve çok ağır bir gerilim / cinayet gizemi komplosu da vardı. Brockmann'dan bir mola vermem gerektiğine karar vermemi sağlayan kitap buydu. Bunda tam bir sürünme veren seri bir katil vardı. Kurbanlarına yaptıklarıyla ilgili açıklamaların bana kabuslar vereceğinden emindim. Bunu bitirdikten sonra çok farklı bir şeye ihtiyacım vardı.

emrahyildo

Bunun, Miller'ın zemini bir yazı olarak bulduğu Kara Şövalye Dönüyor'un öncüsü olduğunu okudum. Miller'in yazdığı ve Lynn Varley'in sanatının tüm unsurları var - noir, şiddet, amazonlu kadınlar, keskin çizgiler ve kenarlar - şu anda 300'den tanıdık, Sin City, vb. Büyüleyici bir hikaye, 13. yüzyıldan kalma bir ronin fütüriste getirdiği bir şey Paraplejik bir telekenetik erkek çocuk tarafından kıyamet sonrası 21. yüzyıl NYC. Ama kimin umrunda, eğlenceli.

emrahyildo

Becoming Kate was a surprising little jewel. It is about brain brain transplants and what would happen if a surgery was successful and a body accepted a brain that retained its memories. Whether you are for or against this issue Dixie wrote an enthralling book, filled with twists and turns. The ending was satisfying and I enjoyed reading it.