deepsleepstudio

Deepsleep Studio Studio itibaren Cevizli Köyü, 20980 Cevizli Köyü/Çameli/Denizli, Türkiye itibaren Cevizli Köyü, 20980 Cevizli Köyü/Çameli/Denizli, Türkiye

Okuyucu Deepsleep Studio Studio itibaren Cevizli Köyü, 20980 Cevizli Köyü/Çameli/Denizli, Türkiye

Deepsleep Studio Studio itibaren Cevizli Köyü, 20980 Cevizli Köyü/Çameli/Denizli, Türkiye

deepsleepstudio

Ben sadece bu kitabı ve tam ve ilgi çekici bir hikaye oluşturmak için öyküleri geçmiş ve sunma biçimini sevdim. Bunu bahar tatilinde getirdim ve bırakamadım.

deepsleepstudio

Elizabeth Zimmermann benim örgü gurum. Kim olduğunu gerçekten anlamadan önce öldü - ama rahatlatıcı sözleri ve sağduyuları, yıllar sonra gerçek anlamda çalıyor. TÜM kitaplarını tavsiye ediyorum, birinin diğerinden daha iyi olduğunu söyleyemem. O gerçekten bir dahi, radikal bir düşünürdü.

deepsleepstudio

Çok fazla aksiyon, iyi işlenmiş karakter ve ilginç İtalyan manzarası bu gerilimin en üst seviyesine ulaştı. Yakında bu kitaba dayanan Denzel filmine bakmam gerekecek.

deepsleepstudio

Translating...

deepsleepstudio

Yeşil yumurtaların ve jambonun nasıl tadına bakacağını bulmaya çalışmayı saplantı haline getirdim.

deepsleepstudio

Aydınlatıcı, eğlendirici, eğlenceli, garip, anlamsız - hepsi bu sıfatlar için uygun nitelikte birkaç kitap.

deepsleepstudio

Benim izlenimim, yazarın bir sütunda şakalar, mantık sorunları ve palindromlar koleksiyonu ile başladığı yönünde. Ardından, doymak istediği başka bir modern eğilim sütunu başlattı. Sonra her iki sütunu da rastgele sıraya koydu ve her şeyi bir şekilde birbirine bağlayan bir arsa yazmaya çalıştı. Yazar, bir kişinin diyaloğunun doğrudan bir başkasının söylediğine doğrudan yönlendirdiği, ancak her iki ifadenin anlamını değiştirecek şekilde ... aynı anda sayfalar için kendini yönlendiren grup sohbetleriyle kendini şımartır. Kitabın başlangıcında geçerken bahseden bir karakter, muhtemelen kitabın sonunda tekrar geçerken de belirtilecektir. Tüm bu şenansanlar, her satırın birden fazla anlam veya öneme sahip olma potansiyeline sahip olduğu yerlerde inanılmaz derecede yavaş bir okuma yapar - eğer okuyucu her şeyi izlemeyi denemek isterse. Bazen karşılığını verir (sonuçlar genellikle oldukça eğlencelidir), ancak daha sık olarak hepsi jelleşemez ve kişi çok fazla zaman ve çaba harcadığı izlenimini edinir.

deepsleepstudio

Macdonald'a ilk girişim. Lew Archer, haşlanmış dedektifin prototipleri arasında ve kitaptan keyif aldım.

deepsleepstudio

Bunu Afganistan'da görev yaparken Afgan halkına bir fikir vermek için okudum. Kitap benim için bundan daha fazlasını yaptı. Bazen şok edici ve duygusal, baştan sona bir sayfa çeviriciydi. Lütfen bu kitabı okuyun.

deepsleepstudio

Tempest Rising en azından beklediğim şey değildi. Şirin bir denizkızı romanı değil, canlı bir romandı. Ana karakterin duyguları genellikle çiğdi ve bolca duygu vardı. Çok, çok iyiydi, denizkızı kitaplarıyla ilgili ne olduğunu bilmiyorum, ama birçoğu sualtı ortamını iyi yakalamıyor. Tempest Rising çok açıklayıcıydı ve deniz tabanına bakmış gibi hissettiniz. Güzel yazılmıştı. Tempest güçlü, dinamik bir karakterdi. Kitabı eğlenceli hale getirdi. Yazar onu şekillendiren harika bir iş çıkardı ve bu ilk yazardan daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum.