heilong24

Kevin Ran Ran itibaren Division No. 8, Subd. F, NL, Kanada itibaren Division No. 8, Subd. F, NL, Kanada

Okuyucu Kevin Ran Ran itibaren Division No. 8, Subd. F, NL, Kanada

Kevin Ran Ran itibaren Division No. 8, Subd. F, NL, Kanada

heilong24

Translating...

heilong24

American Psycho kadar iyi değil ama her zamanki B E-E ironik tarzlarını sevdi.

heilong24

Birçok anı en iyi şekilde yüreklendirmek. Mükemmel yazı; eşsiz masal. Hem kitabı hem de okuyucuyu öneririm (Steve West).

heilong24

Alışverişkoliğin yeni maceraları. bu kitaplar inanılmaz derecede aptal, ama ilgi çekici. kahraman henüz saçma tüketimiyle ve arkadaşların ve ailenin iyi niyetli aldatmacasıyla beni şaşırtmayı başardığı için yenilik henüz yıpranmadı. Bu, alışveriş takıntısını midesinde bebeğe odaklar. muhtemelen, yeni bir yenidoğan için bir şeyler satın almak olacak. ve hiç şüphesiz onu okuyacağım.

heilong24

Radarımı bir süreliğine bırakan başka bir dizi, aslında hatırladım çünkü Mike Shepherd yazarı Redoubtable'a bıraktı. Her neyse, bu, savaşlara süper odaklanmış askeri SF'dir, ancak ışık hızı gecikmeleri gibi şeylere dikkat ederek iyi bir iş çıkarır ve ona gerçekliğin güzel bir avantajını verir. (Üzgünüm, Bay Shepherd, molekül kameranız benim güvenilirliğimi kırdı.) Ayrıca Longknife kitaplarından çok daha az korkunç düzenleme hataları var, çünkü sadece bir tane fark ettim. Çok eğlenceli ve serinin son kitabını almak için sabırsızlanıyorum.

heilong24

an excellent guide...not exactly a thrilling read, but a fantastic guide to reading the classics..one to remain by my bedside as I continue to build upon its recommendations

heilong24

In 1816 Connecticut, Patience White and Sarah Dowling meet and fall in love. Of course they face many challenges, not just for their unconventional relationship, but also because the thought of single women being independent and living without male "protection/ownership" was practically unheard of at the time. I am loving this book because of the straightforwardness of the narrative, which switches from Patience to Sarah's perspective throughout, and the truth of the characters' feelings. A fabulous read, with some magnificent language and phrases that will stick in my mind for a long time.