cregle

Cregle Inc Inc itibaren Meyer, ND 58368, Birleşik Devletler itibaren Meyer, ND 58368, Birleşik Devletler

Okuyucu Cregle Inc Inc itibaren Meyer, ND 58368, Birleşik Devletler

Cregle Inc Inc itibaren Meyer, ND 58368, Birleşik Devletler

cregle

Yine, çok bağımlılık .... Bu kitap boyunca Bella gerçekten deli olmaya başladı. Hala kolay, hızlı bir okuma .... gerçekten iyi!

cregle

Bu kitap bir önceki yüzyılın başında yazılmış olsa da, daha az ilginç veya komik hale gelmedi. Hans Zinsser, fareler, tifüs, Roma İmparatorluğu, bitler ve her şey hakkında kafa karıştırıcı bir tarih eksantrik görünümü yarattı. Bir oturuşta okuyamazsınız, çünkü deneyimden sakinleşmek için mola vermeye devam etmeniz gerekir. Kitabı çok beğendim çünkü çok şey öğrendim çünkü bu kitap diğer şeylerin yanı sıra klasik bir mikrobiyoloji ders kitabı. En sevdiğim foonote hiç duymadığım bir kelime ile ilişkilendirildi - "Okuyucu bu kelimenin anlamını bilmiyorsa, bu talihsiz" dedi. Bu, bu kitabı okumayı seçerseniz, sizin için nelerin depolandığına dair bir fikir verir.

cregle

Bu kitap bana bir çiftlikte büyümüş olmanı diler. Her zaman kurnaz, ev yapımı bir insan oldum ve bu kitap doluydu! Yemek tarifleri, bahçecilik ve tutumlu yaşam.

cregle

The dark underbelly of environmentalism. This book made me question the pride I have felt in the history of the environmental movement. One of the best translations of academic work into book form. It's highly readable, well done, and an excellent addition to the "peoples history" canon.