mayooo

Mateusz Mojzych Mojzych itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Mateusz Mojzych Mojzych itibaren Texas

Mateusz Mojzych Mojzych itibaren Texas

mayooo

Her hamilelik kaybı kesinlikle benzersizdir, ancak defalarca kendimi yeni doğan Bebek Tozu ile ilgili olarak buldum. Bazen yazarın fikrimi okuduğunu ve düşüncelerimi ve duygularımı kaleme aldığını hissettim. Sahip olduğum her boş anda kitabına uzanıyordum.

mayooo

daha çok sevmem gerektiğini düşündüm, ama yapmadım. Coetzee'nin nesirinden ve dilinin zengin sadeliğinden zevk alıyorum ... ama karakterlerle bağlantı kuramadım, kendime ne olduğunu umursamadığımı bile bulamadım ... elizabeth costello çok daha iyi. kurgu ve yazı üzerine yaptığı müzikleri seviyorum.

mayooo

Harikaydı! J.K Rowling'in harika sihirbaz dünyası.

mayooo

Yazar çok preachy olmadığında, bu kitap şaşırtıcı değildir. Bir insanın yolu olarak fantastik bir hikayesi onu en kötü Hindistan'a sunarak gecekondu mahalleleri, organize suçlar ve çok şey sunuyor. Temelde iyi bir insanın ahlaki açıdan sorgulanabilir birçok durumla nasıl başa çıktığı. Görünüşe göre, onu daha büyüleyici kılan gerçek bir hikayeye dayanıyor.

mayooo

Bu kitap her şeyden çok bir konuşma başlatıcısıydı. Buna bir düşünme parçası diyelim. Bir sonraki bölümde kitabı bitirmiştim ama bu kitabı herkese tavsiye edeceğim kadar ilgi duymadım. Gayrimenkul dünyasında çalışan anneme tavsiye ettim. Kız kardeşime bebek isimleri hakkındaki bölümü okumasını söyledim. Büyükanneme uyuşturucu ticareti hakkındaki bölümü okumasını söyledim ... sadece şaka yapmıyorum, ancak uyuşturucu ticaretinin ekonomisi hakkında da bir kısım vardı. Boş zamanınız varsa ve konuşma başlangıçlarına ihtiyacınız varsa bu kitabı okuyun.

mayooo

Bunun harika olduğunu düşündüm! Bir salakla olan kişisel ilişkisi ve onun testiyle ilgili sorunları olan bir kızla devam etmenizi sağladı. Bunu bir okuma testi yaparken okudum, bu yüzden arkadaşlarım için biraz eğlenceliydi. Güzel hikaye!