ismayilbayc21c

Ismail Baysal Baysal itibaren Zhidilovka, Tambovskaya oblast', Rusya, 393742 itibaren Zhidilovka, Tambovskaya oblast', Rusya, 393742

Okuyucu Ismail Baysal Baysal itibaren Zhidilovka, Tambovskaya oblast', Rusya, 393742

Ismail Baysal Baysal itibaren Zhidilovka, Tambovskaya oblast', Rusya, 393742

ismayilbayc21c

Bu hoşuma gitti!

ismayilbayc21c

Ah. Benim. Allah Allah. Kitabın yaklaşık 3 / 4'ü Fred'i ve George Weasley'nin kusma haplarından birini sadece okumaktan çıkarmak için almak istemiştim. Doğru, kimse kafama silah tutmuyordu, ama ben Kitap 6'ya ulaşmak istedim ve elbette bu yaz Kitap 7'ye hazır olmak istedim. Bu diziye iyice aşığım. Dolayısıyla, 3 yıldız. Bununla birlikte, Rowling'in kaçmaya karar vermesine, milyar sayfalık el yazmasını kucaklayan silahlara, kimsenin ona ulaşamayacağı ve centaurlarla yaşayamayacağı Hagrid'in ormanlarına aşık değilim. daha sonra söz konusu yazının yayınlanmasına izin verilmesi. Ve çocuk kitabı, çocuk kitabı. Umbridge daha kötüsünü hak etti. :)

ismayilbayc21c

Bunu yıllardır okumadım ama çok iyi hatırlıyorum. Gençken sık sık kütüphaneden kontrol ettim. O zamanlar şimdiye kadarki en iyi kitap olduğunu düşündüm. Yıllar içinde bir kopya görmedim, ancak bazı okul öncesi eğitimin stero tipik olduğuna inandıkları için izin vermediğini biliyorum. Benim en sevdiğim bölüm Sambo kaplan krep yemek gerektiğinde oldu.

ismayilbayc21c

Tam açıklama. Madeleine Albright'ı seviyorum. Benim için bir kahraman - parlak, sert ve başarılı bir Dışişleri Bakanı. Bill Clinton'u Amerika'yı dünyaya temsil etmesini seçtiğim için daha çok seviyorum. Yüce ve Yüce, şimdiye kadar okuduğum en büyüleyici anı değildi (üzgünüm Maddy!). Fakat güçlü yanları zayıf yönlerinden ağır basar. Albright, Clinton yönetiminin karar verme süreçlerinden bahseder (tahmin ettiği gibi mevcut yönetiminkinden çok farklıdır) ve hem dış politika zaferlerinden hem de hatalarından samimi bir şekilde söz eder. Sonuçta, büyüleyici bir Amerikalı'nın ilginç düşünceleri.

ismayilbayc21c

Ne güzel bir kitap. Yazılma şeklini sevdim - Aspergers perspektifine sahip olan beşinci sınıftan. Tüm insanların durumlara benim yaptığım gibi tepki vermediğini ve herkesin talimatlarımı verdiğimi düşündüğüm kadar net bir şekilde anlayamadığını hayal etmeme yardımcı oldu.

ismayilbayc21c

bu kitap beni gerçekten korkuttu.

ismayilbayc21c

Bu benim kitabım. Sanırım adil olacağım ve sadece 5 yıldız oranı.

ismayilbayc21c

Bu kitabı SEVDİM. Karakterler harika! Hikaye daha fazlasını istiyor!

ismayilbayc21c

I immensely enjoyed Flavia de Luce and will definitely read the follow up. Easy reading and nice break from heavier topics.