andre_enriconi

Andre Enriconi Enriconi itibaren Mnich-Południe, Polonya itibaren Mnich-Południe, Polonya

Okuyucu Andre Enriconi Enriconi itibaren Mnich-Południe, Polonya

Andre Enriconi Enriconi itibaren Mnich-Południe, Polonya

andre_enriconi

Büyük gazetecilik, konu çeşitliliği için harika. Muhtemelen hak ettiği krediyi alamaz; New Yorker'ın devlerinden bahsettiğiniz kadar sık söylediklerini duymayın. Bununla ilgili tek sorun, hikayenin devam etmesini istediğiniz çok fazla parça olması; bu tür antolojinin doğası budur. Sadece onun kitaplarından daha fazlasını almanı istiyorum. John Jeremiah Sullivan'ın Pulphead'i okuduktan sonra bunu biraz okuyun - ve bu adam McPhee ve DFW'nin bir melezi gibi hissediyor (kültürel muayeneye biraz daha ağır ve bilime ve doğal dünyaya biraz daha az eğiliyor, ama yine de).

andre_enriconi

Uyuyan Güzel öyküsüne katılmayı çok sevdim. Karakterlerin derinliğini, karmaşık ilişkilerini, duygularını ve düşüncelerini, sihirli unsurlarını ve hikayenin anlatıldığı şekli sevdim. Ayrıca Rosie'nin Pernicia'yı yenmek için asla kendi başına olma şeklini, ailesinin ve topluluğunun onu desteklemek için etrafta nasıl yürüdüğünü ve bir prens tarafından kurtarılmak için nasıl bırakılmadığını, ancak düşmanıyla savaşabildiğini gerçekten sevdim. . Aferin ve eğlenceli bir hikaye.

andre_enriconi

Sihirbazı bir daha asla aynı şekilde izlemeyeceksiniz. Kötü Cadı Elfaba ile tanış. Oz'dan doğumundan ölümüne kadar yolculuk edin. Kanatlı maymunların nasıl geldiğini öğrenin ve kiminle bir ilişkisi olduğunu VE ile bir oğlu olduğunu öğrenin !!!

andre_enriconi

Elena has woken after being in a coma for a year. At the end of the last book Elena and Raphael fell to certain death from a sky scrapper after killing the Archangel Uram, or maybe not as on the way down Raphael kisses Elena so passing on the ambrosia that made her into the first made angel in Raphael's memory. Angels are born not made so not only is she very weak when she wakes but once she is seen she is a sensation, one that gets invited to a ball thrown in her honer by the Archangel of death.