ameralakhrass

Amer Alakhrass Alakhrass itibaren Cocoșești 107401, Romanya itibaren Cocoșești 107401, Romanya

Okuyucu Amer Alakhrass Alakhrass itibaren Cocoșești 107401, Romanya

Amer Alakhrass Alakhrass itibaren Cocoșești 107401, Romanya

ameralakhrass

"Bremen Mızıkacıları" Tavşan Kulakları'nın "Hepimizin Masalları" serisinden daha yeni kitaplardan biri ve muhtemelen "Aptal ve Uçan Gemi" dışında hepsinden en gerçeküstü olanı. Herkes dört hayvan arkadaşının bir grup soyguncuyu nasıl yönettiğinin öyküsünü biliyor, bu yüzden bununla ilgili ayrıntılara girmeyeceğim. Sesli versiyon için Bob Hoskins, özellikle soyguncuların dörtlü tarafından korktuğu sahnelerde enerjik göründüğü için bu hikayeyi anlatmakta harika bir iş çıkarıyor. Bu kitapla ilgili tek sorun, karakterlerin normal görünümlü gövdeleri olduğu için David Johnson'ın çizimleriydi, ancak gözleri farklı renkler, yani gözlerinde düzensiz diskleri var, biri kırmızı ve biri mavi, tüm karakterlerin çılgın ve hatta rahatsız edici görünmesini sağlar. Gerçeküstü görüntülere dayanabilirlerse, bu kitabı "Bremen Mızıkacıları" nı seven herkese tavsiye ederim.

ameralakhrass

Christopher Moore bir isyan. Bir vampir hikayesinin bu kadar komik olabileceğini kim bilebilirdi?

ameralakhrass

Cather'in New Mexico yaylaları ve Colorado Platosu'nun açıklaması, bir erkeğin manzaraya ve insanlara olan sevgisinin tatmin edici bir yolculuğunu yaratmak için harmanlanır. Sangre de Cristo Dağları üzerinde bir Santa Fe günbatımı kadar güzel!

ameralakhrass

Kuşkusuz, bu kitabı sadece film versiyonunun önündeki Russel Crowe ile kapaktan tanıdım. Bir hafta boyunca sıcak, güneşli havalarda okumaya başladım ve balkonumda bir kadeh kırmızı şarapla dışarıda bir bölüm bile okudum ... Max ile Fransa'nın güneyinde olduğum gibi umutsuz denemem oldu. Görünüşte tükenmiş bir bağdan miras kalan bir adam hakkında basit bir hikayeden ibaret değildi; Fransız kültürü ve diline olan sevgimi canlandırmak için ilham aldım. Bir kadeh şarabı 25 veya daha fazla kelimeyle tanımlayabilme amacımdan bahsetmiyorum bile ... bu gerçekten eğlenceli bir oyun.

ameralakhrass

A good read. A small community in Virgina is transported back in time to 1632. Through their actions the course the world takes is forever changed... yada yada... Flint has grown a bit in the past several years and this story reflects how his writing style has grown.

ameralakhrass

Although I almost vomited on the metro reading chapter two, I thought this was a great book.

ameralakhrass

Excellent book! I had to know how it ended!