julian_gc

Julian Gonzalez Cardozo Gonzalez Cardozo itibaren Sansaripur, Uttar Pradesh 272131, Hindistan itibaren Sansaripur, Uttar Pradesh 272131, Hindistan

Okuyucu Julian Gonzalez Cardozo Gonzalez Cardozo itibaren Sansaripur, Uttar Pradesh 272131, Hindistan

Julian Gonzalez Cardozo Gonzalez Cardozo itibaren Sansaripur, Uttar Pradesh 272131, Hindistan

julian_gc

heyecan verici okuma. filmden oldukça farklı.

julian_gc

Zinn'in tarihi analiz etme ve sentezleme yeteneğine hayran kaldım ve onu şimdi bizim için acilen alakalı hale getiren bir bağlama soktum.

julian_gc

Tamam, işte benim incelemem (boğaz temizleme): Bence bu kitap güzel yazılmış ve karakterler mükemmel bir şekilde geliştirilmişti. Richard Yates'in yazım stilini ve okuyucuyu arsaya ve ortama çekiş şeklini gerçekten seviyorum, devam eden her şeyle birlikte duvardaki bir sinek gibi görmemek zor görsel görüntüler çiziyor. Ancak, bu kitap da son derece iç karartıcı. Aşk, romantizm ve mutluluk hakkında bir kitap istiyorsanız bu kitabı almayın. Kapak sizi arayabilir, ama çok aldatıcı. Bunun yerine, bu kitap, onları evliliğe ve çocuklara bırakmaya karar vermeden önce hayallerini gerçekleştirmeyen genç çiftlere ne olduğunu yüceltiyor. Bu kitabı kesinlikle bir sayfa çevirici olarak tanımladım ve her şeyin daha iyi olacağını umdum, ama gerçek gibi hep hayal kırıklığına uğradım. Mükemmel iş Bay Yates ama diğer kitaplarınızın açıklamasına baktıktan sonra, hepsi de iç karartıcı gibi geliyor, bence bu sizin ve benim sonumuz olabilir. Oh ve bir şey daha, bu kitaba dayanan film için döküm yapan kim mükemmel bir iş yaptı! Bravo!

julian_gc

Bu kitapta zorlandım. Çoğu cephede çok rahatsız edici bir hikaye. Hiçbir karakter memnun ya da tatmin olmamıştır. Rüyalar kesik kesik; hedefler ulaşılamaz.

julian_gc

With how much people talk about this book, I was expecting a lot more, but there was nothing interesting about the story or writing for me. I found myself skimming a lot of the time. Just wasn't my cup of tea.

julian_gc

Total fun and pretty much on-target!