arelyou

Arely Ortiz Ortiz itibaren Bandar Segamat, 85000, Johor, Malezya itibaren Bandar Segamat, 85000, Johor, Malezya

Okuyucu Arely Ortiz Ortiz itibaren Bandar Segamat, 85000, Johor, Malezya

Arely Ortiz Ortiz itibaren Bandar Segamat, 85000, Johor, Malezya

arelyou

Aynı anda hem komik hem de melankolik, esprili, ironik ve dramatik bir kitap. Sadece şunu söyleyebilirim, bundan çok keyif aldım. Neden bu kadar az insanın bunu aldığını hayal edemiyor musunuz? Zaten birkaç yıldır raflarımda vardı. Bu Hindistan hakkında, hippiler yükseliyor ve Doğu izi takip, Kalküta'da Lux adlı kırık aşağı pire istila otel, Londra, Hindistan'dan daha fazlasını bekliyor geri geldi uykusuz otelci Anand tarafından işletilen .... hakkında yabancı 13 günlük Hindistan-Pakistan savaşında, lüks bir otelden savaş hakkında rapor vermek için her gün savaş alanına 'taşmış' haber veren gazeteciler, bu gizemli hippi cinayetleriyle ilgili, Hindistan'daki yaşamla ilgili ve karakterler yaşlı, bilge ve daha az yanılsama ile lüks Los Angeles yaşam. Gordon ve Larry gibi renkli ve komik karakterler. Hepsi hayat, aşk, başarı için amaçlarını arıyor ... Son sayfalara kadar yeni gelişmeler ve içgörüler var ... sıra dışı bir hikaye. "70'lerin hippi izi olan muhteşem çılgınlığın muhteşem bir çağrışımı" .... "insanlığa ve karakterlere ve kusurlarına çekici bir sempati ile anlattı" ... "Ve:" Cennet Yolu mizahla parıldıyor ve bir cinayet gizeminin sınırı; ama en can sıkıcı sürpriz, karşı-kültürel nesillerin genç fantezilerini ve orta yaşlı yanılsamalarını atomize ettiği akut ironidir "... Diyalog, herhangi bir kurgu eserinde okuduğum en zekidir ...". Beni düşündürdü ... Goon Kadrosu, Emperyalistler, Afterparty Ziyaret .... Şiddetle önerilir.

arelyou

Eşim bana bu kitabı seçtiğim için bir sapık olarak nitelendirdi ve son zamanlarda bir film hazırladıklarını öğrendi. Bizim gezi dinlemek güzel

arelyou

Almost gave this one 2 stars because it doesn't have any photographs, but there are some yummy-sounding recipes included as well as tips on cooking with some of the particular ingredients.