diegobustamante

Diego Bustamante Bustamante itibaren 34307 Villalumbroso, Palencia, İspanya itibaren 34307 Villalumbroso, Palencia, İspanya

Okuyucu Diego Bustamante Bustamante itibaren 34307 Villalumbroso, Palencia, İspanya

Diego Bustamante Bustamante itibaren 34307 Villalumbroso, Palencia, İspanya

diegobustamante

Bu kitap, kapsamı ve derinliği açısından şaşırtıcıydı. Büyük peygamberlerin zamanından bugüne Yahudi tarihinin kapsamını benim için canlandırdı ve Tanrı'nın sözünün ne kadar ciddi olduğunu gerçekten etkiledi. Bir şey söylediğinde, bunu ifade eder ve antlaşmalarını destekler. Gelecek nesillerin bir insanın seçimlerinden etkileneceğini söylediğinde, bunu kastediyor. Ama aynı zamanda güzel vaatlerini de yerine getirir. Kitabın birçoğu aracılığıyla Mukaddes Kitabı inceleyerek yazara aşinayım ve Tanrı'nın sözünü bildiği için ona saygı duymaya başladım. Yazılarını bu tarihsel kurgu formatında görmek ilginçti. Ama Tanrı'ya ve İsrail halkına olan sevgisi çok açık. İsrail'in Sevgili halkını temsil etmek için yüzyıllar boyunca tek bir karakter kullanma benzetmesi benzersiz ve ilginçtir, ancak bazen gerçek tarihsel perspektife geri koymak zordur. İncil geçmişim olmasaydı ve son zamanlarda Vahiy kitabını ve bazı peygamberleri (Daniel, Hezekiel ve Yeşaya) incelemeseydim, içerdiği nüansları yakalayamazdım. Hepsi bir arada, harika bir okuma - tarihe harika bir genel bakış. Ancak İncil'i tek başına okumak en iyisi!

diegobustamante

Readercon öncesi okuma - Hala kısa öykülere bağlı kalıyorum. Şimdiye kadar okudum, bilim kurgudan daha fazla korku olduğu ortaya çıktı (bazı çakışmalar olsa da). Genel olarak dehşete düşkün değilim ve kahramanı beğenmedim. Muhtemelen düşünmemem gerekiyordu ve gerçekten çok zorlayıcıydı - işe neredeyse geç kaldım çünkü hazırlanmak yerine onu okumaya devam ettim. Kitabın geri kalanını dört gözle bekliyorum.

diegobustamante

I knew the man was bad in 2000. I didnt realize he was indifferent to truth/facts until I read this book. Unfortunately, It seems some people still dont understand.