bhavesh

Bhavesh Patel Patel itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Bhavesh Patel Patel itibaren Texas

Bhavesh Patel Patel itibaren Texas

bhavesh

Harry Potter bandwagonuna sahip olmam gerektiğinden çok daha sonra atladım. O zamanlar adanmış bir Tolkien hayranıydım ve zamanımı "çocuk edebiyatı" ile boşa harcamak istemedim. Puh! Ne kadar yanılmışım! Sonunda, Kralın Dönüşü'nden yoğun bir mola verirken ilkini verdim ve okudum. Kitabı bir günde bitirdim ve bir sonrakini HEMEN okumak istedim. Bu ilk kitapla başlayan dizi çok ilgi çekicidir ve sizi ilk paragraftan çıkarır. Tanrım ... Bu diziye ne kadar taptığım hakkında romanlar yazabilirdim, ama sanırım seni koruyacağım. Sadece bu kitabın harika olduğunu ve J.K. için birçok fantastik kitabın ilk olduğunu bilin. Rowling.

bhavesh

Herkes gibi ben de bu kitabı The Vinci Kodunu okuduktan ve daha fazlasını istedikten sonra okudum. Onu okuduktan sonra, şimdi adını bile hatırlamadığım diğer iki kitabına geçmedim. Bunlardan biri de yeşildi. Ve sanırım D ile başladı. Bu kitabı çok sevdim ve Da Vinci Kodunu çok sevdim. Bu yüzden orada.

bhavesh

John Straley'i sevdiğim ve saygı duyduğum kadar, onu iyi tanıdığım için değil, Cecil Younger romanlarını bir öfke dokunuşuyla okudum. Alaskans'ı şu anda olmayan her şeye ilginç geri dönüşler olarak tasvir eden romancılara karşı diz sarsıntılı bir tepkim var ve nesirden daha şiirli bir yazı tarzına son derece açık değilim. Dikkat edin, bu özelliklerin her ikisinin de büyük ölçüde John Straley romanlarının başarısından sorumlu olduğunu tamamen biliyorum, yine de ... Bunu söyledikten sonra, bu kitabı sevdim. Ortam, büyük iş dünyası ve işçi sendikaları arasındaki şiddetli mücadele dönemi boyunca, tarihte genel olarak benimsenmemiş ve / veya halka açık olmayan Pasifik Kuzeybatı ve güneydoğu Alaska idi. Tuhaflıkları, "şimdi olmayan bir zamanda" yaşamanın bir sonucu olarak benim tarafımdan kabul edilen ilginç karakterlerle doluydu. Oldukları kişi oldular ve yaşadıkları zor ve çalkantılı dönem nedeniyle olduğu gibi tepki gösterdiler. Düzyazı şiire talip olmadı. Çalışkan bir erkeğin veya kadının ellerinin güzel olması çok güzeldi. Saçma, işçilik gibi ama çok daha uzun süre kalmak istediğim bir dünya yaratma deneyimi ve becerisi gösteriyordu.

bhavesh

Gerçekten çok saçma, tutarlı değil, bu eğlenceli bile değil. Çok fazla farklı unsuru bir araya getirmeye çalışıyor. PI'nın annesinin karakterleri ve abla temizlik ekibinde iyi bir potansiyel. Ama bu kitabı kurtarmak için yeterli değil ve sonra birkaç üzücü ve iç karartıcı notalarla bitiyor.

bhavesh

Şey ... Jane ve Akıl Hastalığı ile ilişkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kitabı aldım. Hayatını kronikleştirmek için harika bir iş çıkarıyor, ancak Depresyonlu fırçalarıyla (annelerinin ölümü) ilgili seçimlerinin daha derin nedenlerinden dolayı parladığını ve Ted Turner ve Bi Polarizmi hakkında hiçbir şey söylemediğini hayal kırıklığına uğrattı. Vadim'i de çok bariz görünen Hipertimik olarak tanımlamıyordu. Hayden ile geçirdiği süre boyunca orada da çok fazla detay yok. Sanırım bunu 60'lık bir bakış açısıyla gördü, ama daha fazla grit ve ruh delving isterdi. Gerçekten kalbe kazdık hissetmedim, ama başlık "Hayatım şimdiye kadar" dediği gibi Umudum oraya var olmasıdır ... ve ben onu girişimleri için tebrik ediyorum!

bhavesh

Every November in Thisby, the capaill uisce (water horses) rise from the surf. They are strong, fast, and deadly. And every November, the people of the island test fate by riding the horses in The Scorpio Races. Sean Kendrick is the returning champion. Kate (Puck) Connelly never intended to enter the races, but must do so to hold on to her brother for as long as possible. As the first female to ever enter the race, and the only one not on a capaill uisce, the odds are stacked against her. Even after striking out on Maggie's Wolves of Mercy Falls novel, I decided to give this one a try, since it seemed so very different from her previous series. That, and the fact that it was selected as my March title for Tell Me What to Read sealed the deal. Told from alternating perspectives, the story begins in a time that was unclear to me. There are cars and other mentions of technology, but nothing else that could firmly cement it in one time or another. Readers who really enjoy a fast plot with exciting twists and turns will find that The Scorpio Races does not fit the bill. But, as one who loves characters that jump (or in this case gallop) right off the page, I didn't mind the slow pace of the plot. I enjoyed taking my time to get to know Puck and Sean and their motivations behind entering the very dangerous Scorpio Races. As I mentioned before, the writing in the Wolves of Mercy Falls really didn't speak to me. But, the writing in this one just hit the spot. From the very first page I felt the danger of the races. But, I also felt the atmosphere. The salt in the air and the sand that gets everywhere. The fever pitch of the excitement of the festival. Puck's desperation and need to keep her brother close. Her pull to the island. All of it was beautifully crafted and created a sense of magic through the entire book. So, chalk one up for the man-eating horses. Because I loved this book.

bhavesh

Very fast read. It's a really good book.