saakiimages9990

Saki itibaren Celallı Bucağı, 58760 Celallı Bucağı/Hafik/Sivas, Türkiye itibaren Celallı Bucağı, 58760 Celallı Bucağı/Hafik/Sivas, Türkiye

Okuyucu Saki itibaren Celallı Bucağı, 58760 Celallı Bucağı/Hafik/Sivas, Türkiye

Saki itibaren Celallı Bucağı, 58760 Celallı Bucağı/Hafik/Sivas, Türkiye

saakiimages9990

Son zamanlarda okuduğum şey buydu ... şimdi tekrar zevk için okumaya başlamalıyım.

saakiimages9990

Bu kitabı hiç bitirdiğimi sanmıyorum. Genelde Golem'in ortaya çıktığı zamanlar hakkında biraz sıkıldım. Yine de okuduklarını seviyorum.

saakiimages9990

Ne eğlenceli bir kitap! Pride serisi şüphesiz favorilerimden biri! Snarky mizah söz konusu olduğunda Shelly Laurenston çok yetenekli bir yazardır ... bu kitap beni içine birkaç sayfa yüksek sesle gülüyordu! Gurur dizisindeki bu altıncı kitap Ulrich Van Holtz ve Dee Ann Smith arasındaki ilişkiyi izliyor. Her zaman Ric'ı sevdim! ... o Van Holtz'un ünlü restoranlarından birini işleten profesyonel bir şef ... hepsinin "en süper model" olarak adlandırdığı şey olduğu ve en tatlı ve en tüm SL erkek karakterleri büyüleyici ... ve çok saçma layık bir erkek var! Sonunda kendi kitabını aldığı için çok heyecanlandım, ama geçmiş kitaplarda Dee Ann ile olan ilgisi hakkında biraz gergin olduğumu itiraf edeceğim çünkü çoğunlukla Ric da dahil olmak üzere diğerleriyle sağdan kötüydü. Bu kitapta bu aslında değişmedi ... o hala herkese çok huysuz ... ama gerçekten ... SL'nin Dee Ann'in çekirdeğe kim olduğunu tamamen değiştirmesi ne kadar saçma olurdu ... ki büyük bir orospu ile uğraşmak istemezsiniz! .. ama Ric etrafında iken onun içinde bir şey tamamen SEVDİM ne oldu! Bazı insanların karakterinin hayranları olmadığını biliyorum, ve ben de hiç yoktu, ama Ric onunla ne zaman eridiğini çok sevdim ve eğer bir şey onu rahatsız ediyorsa, onu desteklemek için oradaydı ... hatta giderdim onunla gerçekten tatlı olduğunu söylemek için! .. biliyorum! .. ŞOK! Herkesin ondan dehşete düştüğü gerçeği, ama Ric onun cehennem gibi seksi olduğunu düşünüyordu! Bu ikisi arasındaki kimya harikaydı! Ben son kitap, Beast Kötü Davranış ile biraz hayal kırıklığına uğradım (ben hala 5 yıldız verdi rağmen) .. özellikle o her zaman böyle fantastik yazmıştı bu kitap "smexy" bölümünde biraz eksik gibi hissettim geçmiş kitaplarda sahneler! Peki, ben mutluyum ... bu ile geri döndü! Shelly Laurenston, şimdiye kadarki en büyük seks sahnelerinden bazılarını yazıyor! :) Shelly Laurenston'ın kitapları hakkında gerçekten sevdiğim başka bir şey, ister Pride serisi ister G.A. olarak yazılmış Dragon Kin serisi. Aiken ... HEA'larına sahip olduktan sonra geçmiş karakterleri asla tozda bırakmıyor ... sürüş için TÜMÜ ve çoğu her kitapta oldukça önemli parçalar çalıyorlar ... bir çiftle işiniz bittiğinde çok fazla yazar yapmaz. Bu diziyi takip ettiyseniz ve Dee Ann'in geçmiş kitaplardaki karakteri nedeniyle bunu almakta tereddüt ettiyseniz ... lütfen bunun sizi durdurmasına izin vermeyin! Bu gerçekten okumaya değer! EĞLENCELİ VE ÇOK SEKSİ! .. ve ben bunu daha önce umursamadı rağmen, sonunda aslında Dee Ann Sissy Mae çok daha iyi gibi söylemek zorundayım ... onu "sevmedim" çok ... ben her zaman gerçekten sert olduğunu düşündüm ... özellikle Mitch için ... ama inan ya da inanma ... Dee Ann Ric ÇOK DAHA İYİ tedavi !! İlginizi çektim mi? Umarım! .. bu serinin bir hayranı olarak, bu kaçırılmaması gereken! :)

saakiimages9990

Gençlerim bu diziden gerçekten keyif alıyorlar, ancak dizilerin hiçbirini kendim okumamıştım. Bu yıl Gençler için Büyük Grafik Romanlar listesine aday gösterildiğinden bu cildi okumaya karar verdim. Bununla birlikte, okurken, herhangi bir karaktere ve birbirleriyle ilişkilerine aşina olmadığım için çok sinirlendim ve kafam karıştı. Sonunda manganın 1. cildini okumaya ve animeyi izlemeye başladım. Mangayı öyle buldum, ama anime serisinden gerçekten keyif alıyorum. Aslında, dün ile bugün arasında, zaten anime Bölüm 6'dayım. Bence diziler listede olmayı hak ediyor çünkü gençlerimin çoğu bunu seviyor, ama cilt 11'in kendisinin sevdiğinden emin değilim.

saakiimages9990

If you haven't read this, you should. Great book. I have given it to several teens as a gift.

saakiimages9990

Man! Man oh man! MAN! I am going to reread this tonight when I get home.