feyzaveli

Feyza Veli Veli itibaren Aali Ghandi, Hormozgan, İran itibaren Aali Ghandi, Hormozgan, İran

Okuyucu Feyza Veli Veli itibaren Aali Ghandi, Hormozgan, İran

Feyza Veli Veli itibaren Aali Ghandi, Hormozgan, İran

feyzaveli

Bu sadece bir trajedi ve kendinizi yaşam hayatı yoluna geri döndürmeye çalışmakla ilgili. Babası bir trafik kazasından öldüğünde Amy'nin ailesi harap oldu. Connecticut'a taşınıyor ve yeni bir başlangıç yapmaya çalışıyorlar. Ancak Amy aslında Connecticut'a gitmeden önce, Annesinin arkadaşının oğlu Roger ile ve aynı zamanda çocukluk arkadaşlarıyla sürmek zorunda. Ayrıca, rehabilitasyona gönderilen Charlie adında bir ikiz kardeşi var. Amy bu noktada o kadar kırıldı ki Roger'ın cümlelerine zar zor cevap verebilir. Ancak seyahat ederken, Cehenneme Otoban gibi farklı durumlarla da karşı karşıya. Kelimenin tam anlamıyla değil, ama bu sadece benim kitabın küçük parçası. Ayrıca Roger'ın cazibesi ile dikkati dağılıyor. Şimdi hayatına nasıl devam edebilir, sürekli aklında olan şey budur. tamam, bu sadece benim küçük özetim. İnceleme için, burada .. Bu kitabı, sevdiğiniz birini kaybetmenin acısını hissetmek isteyen herkese tavsiye ederim çünkü okurken, Amy'nin düşünceleri çok üzgündü ve sizi daha üzüyor çünkü o zombi gibi. Yalnız ve her gün pizza yiyor. Ancak kitabın sonraki bölümlerine devam ederken, neler olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum, bu yüzden atladım ve son bölüme gelene kadar atladım. Evet, bu kitapta yaşadığım sorun, çok ayrıntılı. Bir yazarın duyguları detaylandırması iyi bir şey, ama benim için çok ayrıntılıydı. Hikayenin kendisi inanılmaz. onu sevdi ve hala 4/5 yıldız vermek istiyorum!

feyzaveli

Özellikle City Lights kitabında SF benim ilk gezi satın hatırlıyorum ... Bu bir klasik. Uluyan ve Amerika inanılmaz şiirler ve ben normalde şiire girmiyorum. Amerika, Soğuk Savaş'ın gülünçlığından mizah yoluyla bahsediyor.

feyzaveli

Neredeyse bu kitabı Ağustos ayında kitap kulübümüz için okuyoruz. Birçok kitap kulübü babam ilginç geldiğini söyledi, ancak bunun yerine Kurt Vonnegut ile yaralandık. Bu kitabı bu ay kendi irademle okumayı seçtiğim için mutluyum ve rahatlatıcı bir ses ve sürüş planına sahip olduğunu buldum. Justin Taylor karakterlerine ve planına eşit önem verir, bu yüzden sonunda, birçok kitap sizi terk ettiği için karakterleri 'kaçırmazsınız', ancak bunun yerine hayatlarındaki bu yolculuk için onları takip etmeniz gerektiğine sevindiniz. Okuyucusunu Fishgut'taki insanların hayatına götürmek için doğru yolu seçmiş gibi görünüyor. Bu kitabı anarşi, din, ikisinin kesişimi, Florida, punk rock, üniversite kasabaları veya genel olarak insanlıkla ilgilenen herkese tavsiye ederim. Tüm bu temaların ve daha fazlasının keşfi ve çok iyi yazılmış.

feyzaveli

Jane Eyre'i çok sevdim, bu yüzden Charlotte'un kız kardeşine bir şans vereceğimi düşündüm. Hikaye benim için diğer kadar güçlü değildi. Dramatik ve eğlenceli olmasına rağmen, Jane Eyre gibi ayrıntılı bir komployla beni bağlamadı. Karakterlerden rahatsız oldum ve mutsuz oldukları zaman kendileri için gerçekten kötü hissetmedim. Ayrıca tüm karakterleri düz tutmak için çok zor zamanlarım var. Yine de film versiyonunda Ralph Finnes'i izlemek eğlenceliydi.