liaoran3248b5d

Maike Han Han itibaren Grabrova, Hırvatistan itibaren Grabrova, Hırvatistan

Okuyucu Maike Han Han itibaren Grabrova, Hırvatistan

Maike Han Han itibaren Grabrova, Hırvatistan

liaoran3248b5d

güzel yazılmış ve aynı zamanda dehşet verici. Birkaç yıl önce uçurtma koşucusunu okudum ve bunun eşleşebileceğini düşünmedim. sadece aynı şiddete sahip olduğundan emin değilim çünkü şok için hazırlandım, ama kesinlikle harika bir kitap.

liaoran3248b5d

İlk Kindle kitabım, emin olmak istedim, ama şimdiye kadar bu kitap okuma araçları ile heyecan duyuyorum! Bu kitap ikinci kez iyice zevk ve Kindle deneyimi okumak zevk. Daha fazla Kindle kitap bekliyorum !!

liaoran3248b5d

Aman Tanrım. Bu uzun, uzun zamandır okuduğum en iyi kitap. Sadece mükemmel. Bir kitabın içinde bir kitap ve çok üzgün ve yalnız ve sevimli büyük bir yaşlı adam karakteri var. İnanılmaz.

liaoran3248b5d

Nazi işgali sırasında Fransa benim en sevdiğim konulardan biri ve kendim hakkında yazmak istediğim bir konu olduğu için tamamen önyargılı olabilirim, ancak bu YA kitabını tam ve mutlak bir zevkle yuttum. On bir yaşındaki oğlum da yaptı. Vichy / Petain rejimi altında canlı ve bilgilendirici bir yaşam resmi ve özellikle Yahudiler için savaş zamanı hayatta kalma denemeleri yaparken, bu kitap aynı zamanda şüpheli, eğlenceli bir maceraydı. Ben tarih, Avrupa ve / veya Yahudi hayatı ile ilgilenen herhangi bir ara veya yetişkin için tavsiye ederim.

liaoran3248b5d

Funny mystery.