cjhen

Christina Henderson Henderson itibaren Karakaya Köyü, 10800 Karakaya Köyü/Dursunbey/Balıkesir, Türkiye itibaren Karakaya Köyü, 10800 Karakaya Köyü/Dursunbey/Balıkesir, Türkiye

Okuyucu Christina Henderson Henderson itibaren Karakaya Köyü, 10800 Karakaya Köyü/Dursunbey/Balıkesir, Türkiye

Christina Henderson Henderson itibaren Karakaya Köyü, 10800 Karakaya Köyü/Dursunbey/Balıkesir, Türkiye

cjhen

Eleanor Roosevelt'in "Sizi her gün korkutucu bir şey yapın" sözünden esinlenen Noelle tam da bunu yapmaya karar verir. Skydiving'ten tırmanış Mt.'ya kadar en önemli maceralarını belgelemek. Kilimanjaro, okuyucu vahşi ve esprili bir yolculuk için devam ediyor.

cjhen

Harry Potter serisini bir bütün olarak seviyorum, ancak bireysel kitapları o kadar da değil. PoA kesinlikle serinin en iyilerinden biri. Ama 5'i tercih ederim.

cjhen

Bu kitaba kolayca beş yıldız verebileceğimi düşünüyorum, ancak direnmem gerektiğini düşünüyorum çünkü kitap çok iyi yazılmış olmasına rağmen zaman zaman çok genç ve açıklamalarında basit olabilir. İronik bir şekilde, beş yıldız vereceğim tam nedeni için, çünkü kurgusal olmayandan olabildiğince fazla gerçeği çıkarmak istiyorum, ancak karakter gelişiminde sıkışıp kaldığımda anahtar öğeleri unutmaya eğilimliyim. Sanırım bazı yazarlar, yüzlerce sayfa için şaşırtıcı bir tarihsel figürün duygusal olarak nelerden geçtiğine dair kişisel düşüncelerine bu kadar sarıldılar ve Jeopardy'de kullanabileceğiniz gerçekleri asla söylemediler. Her neyse, bu kitap navigasyonun yüzlerce yıl önce nasıl çalıştığı hakkında çok şey açıklıyor ve aynı zamanda yetenekli bir saat üreticisinin sonsuz çalışmasının derinliklerine iniyor.

cjhen

Bunu seviyorum ama Davinci Kodu gibi değil. Davinci Kod farklı bir şey. ama bu oldukça iyi. üzerinde harcadığınız zamana değer. ama belki de önce onu okumak ve Davinci kodunu atmak daha iyidir. bu şekilde Robbert Langdon ve Davinci Kodunda okuduğunuz bazı noktalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

cjhen

I adored this book. It made me think (actually, it kind of turned my mind into a pretzel). It also made me sob in a way I haven't since Fievel got stuck on that piece of soap (my mother would understand what I mean here, as she had to cart me out of the theater). I recommend this novel to anyone--it's got fantasy and romance but is never trashy.