pacopepeestudi

Paco Pepe Pepe itibaren Les Yveteaux, Fransa itibaren Les Yveteaux, Fransa

Okuyucu Paco Pepe Pepe itibaren Les Yveteaux, Fransa

Paco Pepe Pepe itibaren Les Yveteaux, Fransa

pacopepeestudi

Bu bir sayfa çeviricisi değil ve karakterlerin çekiciliği azdı, ancak yazar düşünce için bazı ilginç yemekler ortaya attı. Kitap kulübümün çoğu, romanı daha tam anlamıyla okurken, istenmeyen konuğu yanılsama olarak yorumlamayı seçtim ve bu açıdan kitabın tadını çıkardım.

pacopepeestudi

Arsa okumak için okumak çok eğlenceliydi, ama Seyahat Pantolonunun Kardeşliğinin soluk bir taklidi gibi görünüyor.

pacopepeestudi

Dün gece bu kitabı bitirdikten sonra, hala anlamaya çalışarak kafamı kaşıyorum. Londra yakınlarındaki bir gözaltı merkezinde başlar. Küçük Arı orada 2 yıl geçirdikten sonra serbest bırakılır. Bu noktada, onun geçmişi hakkında fazla bir şey bilmiyorsunuz. Serbest bırakıldığı 4 kadını ve bir çiftliğe nasıl girdiklerini öğreniyorsun. Bu arada, İngiltere'nin bir banliyösünde yaşayan Andrew ve Sarah, bir şekilde Küçük Arı ile bağlantılı, ancak bu noktada çok az şey ortaya çıkıyor. Hikaye geçmiş ve şimdi arasında ileri geri gider ve azar azar hikaye ortaya çıkar. Yaklaşık 30 sayfadan sonra bu kitaptaydım. Çok ilginç ve ilginçti. Küçük Arı güçlü ve kararlı. Andrew zayıf. Sarah güçlü görünüyor ama kötü kararlar veriyor. Lawrence iğrenç biri. Ve zavallı Charlie ortada yakalandı. Bu kitabın sonu hızlı tempolu idi ama ona inanmakta çok zorlandım. O kadar aniden sona erdi ki, hiçbir şeyi kaçırmadığımdan emin olmak için tekrar okumak zorunda kaldım. Bu kitaba olağanüstü bir komplo için 5 veriyorum, ancak genel olarak beni hayal kırıklığına uğratıyordu. Sonu mahvetti.

pacopepeestudi

Hobbit'i daha çok seviyorum. Her nasılsa, kitapta ilgimi çekiyormuş gibi hissetmeme rağmen, kitapla hala ilgileniyordum. Bu hem havalı hem de kafa karıştırıcı. Sinsi yaşlı Tolkien. İpucu: Şarkıları atlarsanız hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

pacopepeestudi

Aslında bu kitabı 2.75 ve 3.25 arasında bir yerde vermek istedim, ama her ikisi de mümkün olmadığından 3 ile yerleştim. Okuduğum en büyük kitap değildi, ama yazarın farklı bir bakış açısına sahip olması ilginçti. öbür dünyada ne olabilir. Ana karakter, hayatında neyin farkında olmadığı hakkında bilgi edinerek öfkeyi nasıl affetmeyi ve öfkeyi bırakmayı öğrenmek zorunda olduğu farklı bir cennette. 5 kişiyi geçene ve 5 ders öğrenene kadar cennetin ebedi huzuruna ulaşamayacak. Daha önce hiç tanışmadığı ya da neredeyse hiç tanımadığı insanların hayatını nasıl etkilediğini ya da onlarınkini nasıl etkilediğini görür. İnsanların yaşamları hayatlarının bir noktasında iç içedir ve en kısa anlar bile uzun süreli bir izlenim bırakabilir. Bu tür kitaplar benim en sevdiğim türler değil. Ama bundan hoşlandığım şey, ölümden sonra gelenlere farklı bir bakış açısıyla okuduğum ilk kitap olmasıydı. Yaşamlarımızda tanıdığımız veya bilmediğimiz 5 kişiyle tanıştığımız, ancak hepsi bize bir şekilde dokundu. Mevcut yaşamlarımızda asla bilemeyeceğimiz şeyleri anlamaya ve öğrenmeye gelmek, ama onlar hakkında bilgi sahibi olmak ve farkında olmak ve böylece sadece diğer insanları değil, kendimizi de daha iyi anlayabilmek ve affedebilmek.

pacopepeestudi

Bu çağlar için bir kitap ve zaman ilerledikçe tekrar tekrar okumak özellikle ilginç. Orwell'in yazdığı birçok fikir bir şekilde, şekil veya formda geçmeye başladı. Bu kitapla birlikte siyasal çözümlemenin yanı sıra edebi çözümleme yapmak da ilginçtir. Derin kazı yapmak isteyen aktif lise ve üniversite öğrencileri için harika bir kitap.