zackfrontia

Kotaro Umeda Umeda itibaren Kıyı Köyü, 21700 Kıyı Köyü/Lice/Diyarbakır, Türkiye itibaren Kıyı Köyü, 21700 Kıyı Köyü/Lice/Diyarbakır, Türkiye

Okuyucu Kotaro Umeda Umeda itibaren Kıyı Köyü, 21700 Kıyı Köyü/Lice/Diyarbakır, Türkiye

Kotaro Umeda Umeda itibaren Kıyı Köyü, 21700 Kıyı Köyü/Lice/Diyarbakır, Türkiye

zackfrontia

OMG Tamam, yani ilk iki bölüme girmek biraz zordu ama ondan sonra şaşırıyordu. Nefesinizi tuttuğunuz anlarda tutarsanız çok şey olur ve çok eğlenceliydi.

zackfrontia

Bu, 2009'un başından bu yana üçüncü Dünya Savaşı kitabım ve ben zaman diliminde, konunun ağırlığında biraz yanmışım ... ama bu yazarı seviyorum ve bu kitabı çok beğendim. Savaşın sonunda Almanya'nın içinden ilginç bir bakış açısı. İlginç karakterler ve bir son beklemiyordum.

zackfrontia

Neredeyse 5 yıla varan kestirimle ilgili artan duygularıma dayanarak öncülüm bana çok çekici geldi, ancak hikaye ve karakterlerin kendileri beklediğim kadar ilgi çekici ya da çekici değildi ...

zackfrontia

Sonunu unutmuş olmama rağmen, bu hatırladığım kadar iyiydi. Ama bu sadece daha iyi okumaya devam etti.

zackfrontia

Bu belki de Jane Austen'in en iyi eseridir. Son mektup çok romantik. Tekrar okudum.

zackfrontia

Şu anda bu kitabı iş yerinde okuyorum, çünkü çok zor bir okuma değil. Çok fazla çağrı gelmediğinde yavaş bir saat için idealdir. Kitabın içinde çok uzak değilim, ancak çok düşündürücü ve hatta bazen şok edici olduğunu söylemek zorundayım. Kendimi sürekli "fakir çocuk!" Kitap ayrıca, eski Almanya Şansölyesi, kitabın yazarının babası Helmut Kohl hakkında çok elverişli olmayan bir portre çiziyor: egotistik ve güce aç, her zaman üstte olan adam ve her biri - aile - ihtiyaçlarına ya da risk dışlanmasına bağlı olmalıdır. Oğlunun hayatını neredeyse mahveden ve ailesinin getirdiği acıya tamamen kör olan bir kontrol manyağı. Helmut Kohl'un politikasına hiç düşmedim. Bu kitabı okuduktan sonra onu bir insan olarak hor görüyorum.

zackfrontia

Grade C+. GoodReads book record lists co-author David Brin, but doesn't list in shelf author column, nor does this book turn up for him in personal shelf search.