mohamedrahamath

Mohamed Rahamath Rahamath itibaren Güzelyurt Köyü, 02000 Güzelyurt Köyü/Adıyaman Merkez/Adıyaman, Türkiye itibaren Güzelyurt Köyü, 02000 Güzelyurt Köyü/Adıyaman Merkez/Adıyaman, Türkiye

Okuyucu Mohamed Rahamath Rahamath itibaren Güzelyurt Köyü, 02000 Güzelyurt Köyü/Adıyaman Merkez/Adıyaman, Türkiye

Mohamed Rahamath Rahamath itibaren Güzelyurt Köyü, 02000 Güzelyurt Köyü/Adıyaman Merkez/Adıyaman, Türkiye

mohamedrahamath

276 sayfalık Grosset & Dunlap tarafından New York'ta yayınlanan bu kitabın 1998 ciltli baskısını kullandım. Sonunda bu kitabı okuduğum için mutluyum, ancak okumadan önce duyduğum gibi bazı karakter açıklamalarının ve aynı zamanda bazı örneklerin oldukça ırkçı olduğunu düzenlediğimden oldukça eminim. Yazarın oğlu Christopher Lofting'in yaptığı değişiklikleri özetleyen bu blog makalesini buldum: http: //blog.plover.com/book/Dolittle .... Söyleniyor ki, bunun hoş bir fantastik kitap olduğunu düşündüm . Ve şimdiye kadar yapılmış en kötü filmlerden biri olsa da, eleştirmenlere göre, 1960'ların Rex Harrison'la müzikal versiyonunu sevdim. İlk etapta kitabı okumak istediğimin bir parçasıydı. Kabuklu deniz ürünleri ve sonunda Büyük Deniz Salyangozu ile tanışması gibi Doktorun evinin ve bahçelerinin hayvanat bahçesi ile açıklaması özellikle büyüleyici buldum. Yazarın toplam on dört kitap yazdığı günümüzde ilk iki kitabın kütüphanelerdeki tek kitap olması üzücü.

mohamedrahamath

I wasn't familiar with this book but when I saw the previews for the movie I figured the book would be better. I just started it. I'm only one chapter in. I've finished. This is one of the best books I've read in a while. The dialog is extremely intelligent. I plan to read other books by Richard Yates.