akfylmz

Akif YILMAZ YILMAZ itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Akif YILMAZ YILMAZ itibaren Texas

Akif YILMAZ YILMAZ itibaren Texas

akfylmz

http://www.chequerboard.org/2011/03/b...

akfylmz

Önceki 2 kadar iyi değil ama yine de ilginç.

akfylmz

Bu, daha önce yazdığım bir derlemenin nadir bir tekrarıdır. Güzel ve düşünceli bir kitap. Zamanın entelektüel elitinin ciddi bir tasviri. Toplumsal etkileşimle ilgili olarak insan rolünü tanımlar. Sokrates'in icrasının gereksiz olduğu ve zamanının standartlarına göre gerekçeli olmadığı gerçeğini savunuyor. İnancını, akranlarının 500 adamlık jürisine alay ettiği için karşıladı. Kitap bana üniversite günlerini hatırlatıyor, ama bugün daha okunaklı buluyorum ...................

akfylmz

Belki de iki yıldızım sert ama bu kitabın hayranı değildim ve okuduktan sonra tüm olumlu eleştirilerde gerçekten şaşırdım. Sparks sadece okumak ve zevk almak için fazla sevimsizleşiyor. Romantik kitaplara karşı bir şeyim yok, bu kitabın içinde hiçbir madde yok ve çok kötü yazılmış. Karakterler, çok fazla dramatize olan Kevin dışında, kitabı sonuna kadar çöpe atmak istediğim dışında, tahmin edilemez ve tahmin edilebilir. Demek Katie ve Alex'in aşık olması gerekiyordu? Birbirlerini mağazada birkaç kez gördükten sonra, Kristin konforu sağlamak için Katie'ye gittikten sonra ve sonra bir gün sahilde birlikte. Aşık olabileceğine inanmamı sağlayacak kadar iyi bir temel değil. Bir başkası Katie ve Alex'in başlangıçta her konuştuğunda, bir baba Alex'in ne kadar büyük olduğu etrafında döndüğünü fark etti mi? Yoksa hayatı ne kadar meşgul olmalı? Geesh, biraz kıvılcım karıştır. Çocuğun Josh'un 7 yaş civarında olması gerekiyor, ancak 7 yaşında gibi davranmadı. Daha çok 10 yaşında gibi. Jo’nun karakteri farklı bir şeydi ve hoşuma gitti. Ancak, restorana geldiğinde ve Katie'ye “duyguları ile oyuncak oynamasını” istemediği konusunda öfkeli bir şekilde başladığında, karakterine tamamen ters gittiğini düşündüm. Dışarı çıkıp duygularını köreltmeyeceğinden değil, onunla konuşmak yerine Katie'yi suçlayacağından değil. Belki de “şimdi kalmayı planlıyor musun? Eğer gidersen ne olacağını düşündün mü? Onu seviyor musun ve onunla evlenmeyi planlıyor musun? ”Bana göre bu, yarasadan içeri girip parmaklarını işaret etmekten daha gerçekçi olurdu. Şimdi Kevin'e. Sanırım Sparks normal kitap yazma yolunu değiştirmeye çalışıyordu ve gerilim yaklaşımı için gitti. İşe yaramadı ve son 100 sayfa benim için zor oldu. Bir hikaye yazmak ve kötü adamı şeytanlaştırmak temel bir hamledir, bu şekilde okur, okuyucuyu üzülmek yerine mutlu hisseder. Bu hikayede, Sparks'ın bu öğeyi Kevin ile çok ileri götürdüğünü düşündüm. Neden Kevin sadece bir pislik olan normal bir adam olamıyor? Neden dört ay içinde karakterini deliliğe iten tüm bu anormal nitelikleri ekliyorsunuz? Bana göre, Sparks çok çalışıyordu ve Kevin'e çok fazla katman verdi ve karakterini çok sahte ve aksiyonu çok sıkıcı hale getirdi. Bu kitabın en uyarıcı kısmı, Erin'ın nasıl kaçtığının anlatıldığı zamandı. Gerisini okumadan mutlu yaşayabilirdim. Bu kitabı tavsiye etmem, Sparks daha iyi yaptı.

akfylmz

eğlenceli eğlenceli eğlenceli eğlenceli! filmi hiç izleme. sadece kitabı oku.

akfylmz

A very light and simple read. Not exciting or much of a story. Is ok if you want a quick read "snack."

akfylmz

This book is a bit scary for the age level it is writen for. I really can't believe the things kids are reading these days(ya I am getting old). I remember reading things about horses, unicorns, baby sitting, etc. I was not reading about things trying to eat kids and steel thier families! Good H! Fun little book to read though and I look forward to seeing the movie.