laurenfabin

Lauren Fabin Fabin itibaren Sobuj Para, Bangladeş itibaren Sobuj Para, Bangladeş

Okuyucu Lauren Fabin Fabin itibaren Sobuj Para, Bangladeş

Lauren Fabin Fabin itibaren Sobuj Para, Bangladeş

laurenfabin

Bu kitabı okul için okumak zorundaydım. Kötü olacağını düşündüm, ama oldukça iyi oldu.

laurenfabin

Bu kitabı, güçlü Himalayalar gibi davrandığım SM dağlarında koşu yaparken kasetle (kısaltılmamış, yazar tarafından okundu) dinledim. Palin sadece adil bir yazardır, ama elbette mükemmel bir sunucu. Bu kitabı duymak yerine okumam olsaydı incelememin daha az olumlu olabileceğini düşünüyorum. Özellikle İskender'in fetihinden iniş olduğunu iddia eden Pakistan'ın sözde Yunan hillbilli'lerinin yanı sıra Palin'in SW Çin'deki bazı garip etnik azınlıklara yaptığı ziyaretten keyif aldım. Kültürsüz bir çeneli Amerikalı olarak, bu ülkelerin her birini yanlış olarak tek, tekdüze etnik ve kültürel gruplara ayırdım - yanıldığımı görmekten memnunum. Bu kitap, gerçekten bir Glen Kanyonu ve Hetch Hetchy "ilerleme" ile sonsuza dek yok edilmeden önce Çin'de Tiger Leaping Gorge ziyaret etmek istiyorum yapacak. Sonuçta iyi şeyler, seyahat gibi okumayı seven benim gibi ücretli köleler için.

laurenfabin

hoş bir kitap. Kamp yaparken veya sahilde okumak harika. Yengeçlerin yakalandığı farklı yollar hakkında birçok bilgi. John McPhee röportaj - başka bir şey için yazım metafor olarak Annie Dillard DEĞİL. 2 şey öğrendim. Yengeçlerin perakende pazarlaması saçmadır; crabmen çok para için çok çalışıyor - 1973 dolar bile. sert kabuklu yengeçler ve yumuşak kabuklu yengeçler aynı türdür, ancak yumuşak kabuklu yengeçler hakkında bu kadar özel olanı hiç öğrenmedim.

laurenfabin

Haruf is a wonderful narrative author. His characters are so real. Enjoyed this almost as much as Plainsong.

laurenfabin

this was a slight departure from most of mckillip's work in that "solstice wood" takes place in the modern world, albeit connected to fairy. however, mckillip's style of writing is still prominent, and draws the reader ever more deeply into a tangled web of lies, secrets, forbidden trysts, and one community's hidden history. "solstice wood" pushes the boundaries of reality while leading everyone to reevaluate long-held beliefs. another masterpiece from a very talented author!