siemonster

Sie Macha Macha itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sie Macha Macha itibaren Texas

Sie Macha Macha itibaren Texas

siemonster

Vay. Güçlü şeyler. Bu kitap, "büyük iplik" ve "büyük araştırma" nın ilgi çekici ve fevkalade ilginç bir kombinasyonudur. Batı dünyasının köleliğin kaldırılmasına doğru ilerlemesi sırasında, 1700'lerin sonlarından ve 1800'lerin başlarından sanat eserlerini, eserlerin resimlerini ve gerçek belgelerin kopyalarını içeren resimli versiyonu okudum. Karakterler sadece gelişmiş değil, aynı zamanda doğrudan tarihin sayfalarından da alınmış gibi görünüyor. Harika kitap.

siemonster

Bu diziden hoşlandım. Bitirdim ve tekrar okudum. İkinci kez okuduktan sonra karakterler hakkındaki görüşlerim tamamen farklıydı. Biraz uygunsuz ama genel bir hayranı değil genellikle bir tür hızlı kolay bir okuma zamanlar vardı.

siemonster

Piers Anthony, lise okumamın büyük bir parçası olan yazarlardan biri. Bunu son birkaç yıl içinde tekrar okudum ve bu kesinlikle Piers Anthony romanı. Eğer benim gibi Piers Anthony'ye gelirsen tekrar okumanızı tavsiye ederim. Her ikisi de size neden kitaplarını okuduğunuzu hatırlatacak ve sonunda neden durduğunuzu da hatırlayacaksınız.

siemonster

yes