mertville

Mertville itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Mertville itibaren Texas

Mertville itibaren Texas

mertville

Walt Disney World hakkında fantaziler yaratın. Ugh. Credulity ve daha sonra bazılarının sınırlarını zorlar.

mertville

Ah, tanrım. Nereden başlamalıyım? Kendi başına bir kitap olarak, bu korkunçtu. Dünya'nın Çocuklar serisinin bir sonucu olarak, fena değildi. Bu serideki kitapların geri kalanını okuduğumdan bu yana yıllar geçti ve genç yaşlarımdan bu yana buharlı The Passage Plains'i özellikle hatırlıyorum. TLOPC'ye başlamadan hemen önce Taş Sığınakları'nı okudum, bu yüzden Zelandonii coğrafyası ve boyalı mağaraların tanımlarından bıktım. Bu kitap kesinlikle bu acıyan noktalarda gelişmedi; Aslında, kitabın tiksindirici ikinci kısmı, ilerlediğimde birbirlerine bulanık olan mağara resimlerinin belabor açıklamaları dışında hemen hemen hiçbir şey yapmadı. Kaçınılmaz güzel şeylere ulaşabilmem için kendimi bu bölümü olabildiğince hızlı okurken buldum. Kitabın son üçte yeri, storillerin bağlanmaya başladığı yerdir. Her ne kadar arsa noktaları tahmin edilebilir olsa da (spoiler görüntüle), birkaç kitap için görmediğim bazı karakterleri tekrar ziyaret etmekten zevk aldım. Bu noktada sadece zorunluluktan okuyordum, bu kadar uzağa geldim ve pes etmekten korktum. Bunu anladığım için memnunum, ancak bu kitabı bir daha okuduğumda, doğrudan üçüncü bölüme geçiyorum.

mertville

Öncelikle bunun vaktinden önce yayınlandığına pişmanlığımı sunmak isterim ve bu nedenle ... sadece bu kitabın sonucu için değil, diğer olası alacakaranlık kitapları için de daha uzun süre beklemek zorunda kalacağız. Bunun sadece bir taslak olmasına rağmen, bunu Bella'nın bakış açısından anlattığı kadar çok sevdiğimi söylemeliyim. İkisinin de zaten birbirlerini sevdiklerini nasıl bildiklerini görebilirsiniz, ancak aşık olan birçok insan gibi ... diğer insanlara aktarma ve hala kendilerini reddedilme konusunda koruma sağlama mücadelesi veriyorlar. Dahası, bu taslakla Edward'ta susuzlukla savaşma ve doğasına karşı sadece sevdiği kişiyle birlikte olma mücadelesini görebilirsiniz. Bunun yakında tamamlanması için dua ediyorum.

mertville

Hex’e geldiğinde ne bulacağımdan emin değildim. Kitabın cadılar - sevdiğim — ve her zaman okuması eğlenceli olan melekler hakkında olacağını biliyordum. Bu iki doğaüstü durum birlikte harika bir şeye benziyor, değil mi? Kesinlikle eğlenceli bir okuma oldu, orası kesin. En çok beklediğim şey bu kitaptaki sihirdi. Lily, ana karakter, bir cadı olduğundan, çok fazla olmasını beklerdim. Olmadı. Aslında, asıl sihir maalesef kitabın doruğuna gelmedi. Meleklere daha fazla dokunuldu, ama hala umduğum kadar titiz değildi. Hex'deki yazı basit ve eğlenceliydi. Beni okumaya devam etti ve kitap boyunca kesinlikle eğlendim. Uygun olduğu yerde mizah vardı, ve uygun olan bazı yoğun sahnelerle birlikte. Sonuç olarak, Ramona Wray'in yazı dünyasında harika bir başlangıcı var ve bir sonraki adımda ne olacağını görmek istiyorum. Lily mükemmel bir ana karakterdi. Esprili, çekici ve alaycıydı. YA literatüründe daha fazla iğneleme olmalı! Beni bu kadar rahatsız eden tek şey, Ryder'a bu kadar çabuk nasıl aşık olduğunu ve Lucian'a çılgınca bir çekiciliği nasıl hissettiği. Bu ikisinden bahsetmişken, onlarla ilk tanıştığınızda, her ikisi de nihai sevgi ilgisi idi. Öyleyse hikaye devam ederken, ikisinde de görüşünüzü değiştiren şeyler öğrenirsiniz. Sonunda Lily'nin kiminle sonuçlanmasını isteyeceğimi hala bilmiyorum ama kim olduğunu biliyorum! Hex, mizah ve şiddeti çok iyi bir şekilde birleştiren eğlenceli bir doğaüstü romantizmdir. Yazı basit ve eğlenceli ve beni merakla okumaya devam etti. Karakterler harikaydı, çok hızlı bir şekilde aşık oldularsa bile. Deneyin, sizin için olabilir.

mertville

Translating...

mertville

Üst üste ikinci hafta bir grafik roman okudum çünkü filmi beğendim (geçen hafta Kick-Ass). Sonuç bu sefer farklı. Çoğunlukla, hikaye bir film için gerçekten harikaydı, ancak oldukça az ya da en azından bir çizgi roman için normaldi. Dürüst olmak gerekirse, film olmasaydı çizgi roman okumakla bile yarı ilgileneceğimi sanmıyorum. Sanat arzulanan çok şey bırakıyor, wittiness bir çizgi roman formatında o kadar etkileyici değil ve çağrılan duygular, Scott'ın Ramona hayranlığı gibi iyi bir şekilde tercüme edilemeyeceği için belli değil çünkü çizilen versiyon aktris Mary ile kıyaslanamaz. Elizabeth Winstead). Sonuncusu elde etmek oldukça mümkündür (bkz. Slam Dunk'tan Haruko veya Katekyo Hitman Reborn'dan Kyoko). Sanırım sayfalar iPhone kitap okuyucumda oldukça iyi ve kolay bir şekilde kaydedildiğinden 6. kitaba kadar okumaya devam edeceğim. Yine de pek beklemeyeceğim. Sanırım yapabileceği en iyi şey, her şey bittikten sonra filmi tekrar izlemem için beni motive etmektir.

mertville

good times, good times. how could i not like this book with mom and kristi around, word.

mertville

Nabokov is truly the master of the unreliable narrator. Although good ole Humbert will always be his Odysseus, the protagonist of this gem comes a close second in the department of deranged megalomania. I love the idea of a narrator trying to convince the reader that someone looks identical to him, without any second opinion to prove it. I think "Lady of Shanghai" may have lifted the whole criss cross suicide scheme in the book.

mertville

finished April 4, 2015 also

mertville

My first gay book, and still the best I ever read.

mertville

best book i read it