shaygao

Ruiyuan Gao Gao itibaren Kuitha, Uttarakhand 248158, Hindistan itibaren Kuitha, Uttarakhand 248158, Hindistan

Okuyucu Ruiyuan Gao Gao itibaren Kuitha, Uttarakhand 248158, Hindistan

Ruiyuan Gao Gao itibaren Kuitha, Uttarakhand 248158, Hindistan

shaygao

Bu kitabı aşağı koyamadım. Romantizm ve gizemin birleşimi hoşuma gidiyor. Öneririm.

shaygao

Oku, sevdim !!!! İngiliz raj, Majesteleri'nin en iyi konularından birinin tarzında hizmet etti, kabadayı korkakça beni kurtarmaya çalışan ordunun bir hizmetçisi. Bununla birlikte, bu oyunda Flashman bir kahraman olarak karşımıza çıkar ve kendisi gibi çizdiği tehlikeden çok daha orijinaldir.

shaygao

Bu kitap gerçekten eve çarptı. Hannah kısa süre önce intihar etti ve 7 kasetle ilgili kararını veren kartopu efekti hikayesini anlattı. Her bir tarafta bir hikaye - yaklaşık bir kişi - toplam 13 hikaye. Clay kasetleri yeni aldı ve şimdi Hannah'nın bu insanların onu - genellikle bilmeden - nasıl yanlış yaptığını söylediğini dinlerken ve o kadar çok aşındı ki tek cevap kendini öldürmek olduğunu düşünüyordu. Bu kitap, ilk okumaya başladığımda içlerimi büktü. Acımasız, sürükleyici ve korkutucu. Sadece bir şey farklı olsaydı ...

shaygao

This book pissed me off. The cover is filled with accolades about the writer. They say only he can tackle such a dangerous subject and get away with it. Bullshit. He shouldn't have got away with it. The story is about a bunch of idiot teens that are obsessed with gayness, sex, murder, and self-punishment. Many of them are cutters and wear the body scars like war medals. Obviously inspired by all of the recent school shooting and in particular the Columbine incident, the book follows one idiot as he tries to learn why he's so fucked up. Written in the first person point-of-view by a kid who can't even think one coherent thought it rambles on in disjointed sentences and clunky thoughts. If shooting, hacking up, and strangling your school mates is not enough, Dennis threw in a little incestuous sex and gay issues along with a juvenile Nazi fan club. It's just a stupid book. I gave it two stars because it was short and I liked the shrink who was an even bigger idiot.