laphroaig

Patrick Robbins Robbins itibaren 980 42 Ivanice, Slovakya itibaren 980 42 Ivanice, Slovakya

Okuyucu Patrick Robbins Robbins itibaren 980 42 Ivanice, Slovakya

Patrick Robbins Robbins itibaren 980 42 Ivanice, Slovakya

laphroaig

İlk 10 ila 20 sayfa için, herkesin bu kitabı neden sevdiğini merak ettim. ama ondan sonra, buna kızdım, kitabı kapatmak gibi hissetmedim. tüm arkadaşlarıma önerdim. Temelde ben thanjavur (hikaye ait olduğu), ben o zamana kadar bu özledim nasıl hissettim?

laphroaig

Uglies harikaydı ve diziyi okumaya devam ettim çünkü bu hikayenin çözümünün, neticelerin orijinal gibi bir şey olmadığı gerçeğini kullanacağını umuyordum. Söylemeye gerek yok, olmadı. Çizimin kendisi sorunludur, çünkü karakterin kişiliği, karakterle ilgilenmeyi bırakmayı gerçekten kolaylaştıran "dalgalanması" nedeniyle değişiyor ve daha sonra artık yatırım yapmadığınız için okumaya devam etmek imkansız. Yazık, çünkü ilk kitap gerçekten eşsizdi ve karakteri beğendim ... O sadece ... onun komplosu tarafından öldürüldü ve izlemek eğlenceli değildi.

laphroaig

I really liked this book, and I was really touched by the way the author described the protagonist's painful memories, which were a constant companion through his daily life. There were moments of joy amidst this pain, and the way the author captured the protagonist's humility and raw emotions were really strong.