linasalamanca

Lina Salamanca Salamanca itibaren Mutěnice, Çek Cumhuriyeti itibaren Mutěnice, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Lina Salamanca Salamanca itibaren Mutěnice, Çek Cumhuriyeti

Lina Salamanca Salamanca itibaren Mutěnice, Çek Cumhuriyeti

linasalamanca

İnanılmaz!

linasalamanca

Nötr olarak sıkışmış kısa ama hareketli bir kitaptır. bu kitap en zor ya da en uzun olmasa da bu kitabın anlamı çok güçlü. Bu kitap yetişkinler, gençler ve çocuklar tarafından okunabilir. Bu kitap her yaş için işe yaramaz olduğunu düşündüğünüz bir kişiye yaşamın önemini gösterdiğinden. kitap serebral palsi olan Shawn adında genç bir çocuk hakkında. birçok insan bir şey yapamayacağını veya kendi başına düşünemeyeceğini düşünmesine rağmen yanılıyorlar. Shawn aslında çok akıllı bir çocuk ama durumu nedeniyle birçok insan onu görmüyor. Babası onu çok seviyor. Babası bu şekilde shawn görmekten hoşlanmaz ve birçok kez onu öldürmeyi düşünür, ama asla yapmaz. Shawn babasının onu öldürmek istediğini biliyor ama bu konuda hiçbir şey yapamıyor. Kitabın son sayfasında sadece tıraş ettik ve babasını yalnız bıraktık ve babaların elinde bir yastık var. babanın kıllarını öldürüp öldürmediği belli değil. Bu kitabı bana bu rahatsızlığı olan insanlar hakkında daha fazla bakım yaptı çünkü sevdim. birçok insan bu durumdan muzdarip oldukları için bizimle aynı olmadıklarını düşünebilir. Harekete geçmemelerine veya aynı görünmemelerine rağmen, bu insanların hala insan olduklarını ve aynı duygulara sahip olduklarını ve bizden daha fazla duyguya sahip olabileceklerini görmemi sağladı. Bu nedenle, okuyucular kısa bir şey okumak istiyorsanız, Nötr'te Stuck okuduğunuz için, sahip olduğunuz şeyi ve bana başkalarına nazik davranmanız için size değerli bir ders bırakacaktır.

linasalamanca

Bu kitaptan çok mutlu değildim, birincisi hala en iyisi. Kitap başlamak için biraz yavaştı ve Bella ile bir daha rahatsız oldum. Genel olarak, hala ilk ya da ikinci kadar iyi değil iyi bir okuma oldu.

linasalamanca

This is a book of essays that makes you more alive because it makes you more in contact with everything around you, everything that happens to you. Also, it makes you fall in love with books all over again.