sakyio

Sakyio S S itibaren 32040 Vigo di Cadore BL, İtalya itibaren 32040 Vigo di Cadore BL, İtalya

Okuyucu Sakyio S S itibaren 32040 Vigo di Cadore BL, İtalya

Sakyio S S itibaren 32040 Vigo di Cadore BL, İtalya

sakyio

Güzel, tatlı hikaye. Komik ve eğlenceli.

sakyio

Işıl ışıl! Kafasını kalbi ile uzlaştırmak için mücadele eden herhangi bir kadın için mutlaka okunması gereken bir kitap. Sonunda kendin hakkında çok şey öğreneceksin!

sakyio

Bazen bir kitap ararım ama bu beni buldu. Beni satın almaya iten kötü üvey annenin adı Oonagh'du. Bunun genellikle benim tarzım olmayan bir fantezi olduğunu görebildim, ancak karakterlerin Kelt esasına dayanması, tarihçiyi içime çekti. Bu kitap dokuzuncu yüzyılda İrlanda ve İngiltere'de ayarlanmıştır ve çocukluğumdan beri sevdiğim bir masal üzerine kuruludur. Hangisini söyleyemem, ama kitaba girince anlarsın. Masalların romanı benim için çekici bir fikirdi ve bu romanı okuduktan sonra daha da ilginç buluyorum. Çok fazla seri okuyucusu değilim, ama bu serideki bir sonrakini arayacağım.

sakyio

Bu, yozlaşmış bir hükümeti değiştirme fikri olan bir Kolombiyalı politikacının otobiyografisi. Fakat birkaç yıl boyunca kaçırıldı ve kısa süre önce çarpıcı bir kaçışta serbest bırakıldı. Hakkında hiçbir şey bilmediğim bir kültür hakkında ilginç bir kitap.

sakyio

Bu kitaptan çok zevk aldım, 90'larda gençlerimde olsam da, Galaga, Tempest, Pacman vb. Gibi klasik Arcade / Konsol oyunları oynayarak büyüdüm ve 80'lerin sevdiği filmleri sevdim. Bu kitapta adı geçen her referans, yazarın onları nasıl yürüttüğünü tanıdım ve çok sevdim. Kitap bana Daniel Suarez'in Daemon kitabını ve özgürlüğünü hatırlatıyor, ancak her iki kitaptaki sanal dünyaların yaratıcıları farklı niyetlere sahipti. Eğer cyberpunk, tekno gerilim, bilim kurgu-fantazi ve 80'li yılların tadını çıkarırsanız, bu kitabı seveceksiniz.

sakyio

Translating...

sakyio

Harika kitap

sakyio

Büyük Amerikan romanı benim callipygian'ımdır Beni yanlış anlama, güzel pasajlar vardı, ama daha iyi bir editöre ihtiyacı vardı. Bir bütün olarak çalışmıyor. Son zamanlarda, on-ve-onanizm olarak tanımlanan postmodern kurguyu duydum ve bütün postmodern kurgunun bu etiketin altına düştüğünü sanmıyorum. Kendine uygun edebi mastürbasyon.

sakyio

Hoşuma gitti ve söyleyeceğim tek şey bu.

sakyio

Gerilim, macera, ahlak, kendini keşfetme, sadakat - hızlı bir okuma.

sakyio

Bruce Buchenholz'un Doktor'u bugün kütüphanede Hayvanat Bahçesi'nde aldım ve hemen iki saatten kısa bir sürede okudum! Ben hayvanlar hakkında her şey için bir deliyim ve bu kitaplar bugün sadece şanslı bir şansla gözüme çarptı. Tarihli (1970'lerde yayınlandı) okumak inanılmaz derecede zevkliydi. Hayvanat Bahçesindeki Doktor, temelde New York Zooloji Derneği baş veteriner hekimi Dr. Emil Dolensek'in hayatında bir haftadır. İki yıl boyunca yazar / fotoğrafçı Bruce Buchenholz, Bronx Hayvanat Bahçesi'nde mermi yaparken Dr. Dolensek'i takip etti ve hayvanlarla çalışmanın getirdiği neşeyi ve acıyı kronikleştirdi. Hayvanat bahçesi veteriner personeli hakkında bilgi ile birlikte küratörlerin rolleri , yardımcı küratörler ve bekçileri de bu hızlı okumada tartışılmıştır. Hayvanat Bahçesindeki Doktor harika fotoğraflarla dolu olsa da, Buchenholz ayrıca hayvanat bahçesi veterinerinin dünyasını dokunaklı bir gerçekliğe yakalayan eğlenceli ve bazen de kalp kırıcı anekdotlar veriyor. Bu kitapta kaybolan kaplanın hikayeleri, Talipoin maymunu için bir Sezaryen, altı aylık bir puma kaçış sanatçısı ve başının etrafında bir kement dökerken hasta bir tapiri kovalayan seçkin bir hayvanat bahçesi veterineri yer alıyor. Hayvanat Bahçesindeki Doktor, okuyucuya esir hayvan yönetimi dünyasına sahne arkası tam erişim kartı verir. Hayvanat bahçesi patronlarının hayvanlar üzerinde sahip olabileceği etki hakkında kısaca konuşan Buchenholz, yaşlılıktan öldükten sonra nekropsi (hayvan otopsisi) verilen ve midesinde on dört lastik top bulunan bir hayvanı anlatıyor. Ayrıca, hayvanat bahçelerinde izin verilmeyen, ancak bazen yine de gizlenebilecek köpekler ve kediler gibi hayvanların taşıdığı hastalıkları önlemek için hayvanat bahçelerinin alması gereken önlemlerden de bahsediyor. Hayvanat Bahçesi'ndeki doktorlar ayrıca hayvanat bahçelerinin kör bir ceylanla ne yapması gerektiği ve eşini öldüren bir Kodiak boz ayısı gibi bazı problemleri içerir. Hayvanat bahçesindeki tüm Doktor okumaktan gerçekten keyif aldım, ama size en sevdiğim parçanın Buchenholz'un sürüngen kaleci hayvanat bahçesi dünyasının mavericki açıklaması olduğunu söylemeliyim. Bronx Hayvanat Bahçesi'ndeki yılan bekçileri tasviri tartışmasız bir şekilde acımasız ve benim tecrübelerime göre şaşırtıcı derecede doğru. 1974 yılında yayınlanmış olmasına rağmen, Buchenholz, modern hayvanat bahçesinin iklimiyle bile ilgili bazı iyi noktalar ortaya koymaktadır. Hayvanat Bahçesindeki Doktor, bir hayvanat bahçesi veterinerinin dünyasına ilham verici ve eğlenceli bir yolculuktu ve bugün kütüphanede gerçekleştiğim için çok mutluyum!

sakyio

Burada 3 saat süren ama buna değer olan süt kızarmış domuz eti bonfile için harika bir tarif var ...

sakyio

Çok kısa ve ilginç bir okuma. Bölüm 2 okumak için sabırsızlanıyorum.

sakyio

I'm copying this piece directly from an Amazon reviewer because it expresses how I feel so well: "My energy was drained by this book, and I have never been so glad to reach the end of a story. It was an epic, it was engrossing - but it wasn't much fun." I admit I scanned the last 10% of the book because the end is predictable and I can't take it anymore. This is like one of those epic movies that you walk out of thinking you lost 4 hours of your life for a movie that could easily have been only 1.5. This book would have been much better had it been half as long. I'm not against long books in general, but you better give me something that keeps me going throughout.