moneyday206b1e

Will Zhao Zhao itibaren Hirak, Suriye itibaren Hirak, Suriye

Okuyucu Will Zhao Zhao itibaren Hirak, Suriye

Will Zhao Zhao itibaren Hirak, Suriye

moneyday206b1e

Başarılı Tiyatro Şirketini Oluşturmak Lisa Mulcahy'nin Yapması Gerekenler ve başarılı olabileceği çeşitli yollar hakkında harika bir genel bakış. Bu konuyla ilgili diğer kitapların zor ve hızlı kurallarına zıt olarak röportaj yapılan bu gerçek tiyatro şirketlerinin gerçek perspektiflerinden gerçekten keyif aldım. Yine de, bu yolda seyahat ederken daha fazla ayrıntı kaçınılmaz olarak gereklidir. Bu olsa da tüm diğer okuma için kesin bir tamamlayıcı ve benim çabaları ile şans odama gelen değerli bir hediye!

moneyday206b1e

3 yıldız tarafından aldanmayın, bu kitap vasat bir şey değil. 1 yıldız parçaları ve 5 yıldız parçaları karışık bir çanta. Şiir atlanabilir, IMO. Bu sadece bir bağlantısı kesilmiş görüntü diğerine yığılmış. Bu şiirleri okumak, saniyede milyonlarca resim Nike reklamını izlemek gibidir. Bir iki saatliğine. Yorucu. Bunun aslında bir şey ifade ettiğinden şüpheleniyorsunuz, ancak bir süre sonra sürekli çarpma ritmi sizi anlam için çok yoruyor, sadece en son çizgiye ulaşmak istiyorsunuz. Orada çok fazla orijinal görüntü ve similes var ama geri kalanının ağırlığı altında eziliyorlar. Eluard gibi saygın bir şairin Peret'in yaşayan en büyük şair olduğuna inanmak zor. Biyografik tanıtım için bir başka 1 yıldız. Peret'in birçok solcu politik hareketi, hala POUM'u ve Sol Muhalefetin Bolşevik-Leninist çizgisinden sapmaları önemsiyormuş gibi gösterme girişiminde son derece sıkıcı. Seçilen mektuplar da politik, ama daha ilginç, özellikle Peret İspanyol İç Savaşı'nda yer alırken yazılmış Andre Breton'a mektuplar. Onsuz yapabileceğim otomatik yazma örnekleri var. Çoğu saf gobbledygook olduğu gerçeği dışında, gerçekten otomatik olduğuna inanmıyorum. Dali rüyası kadar sahte hissettiriyor. Düzyazı kurgu saf, deli altındır. Favorilerim, _Hand in Hand_ (liste biçiminde her cümlenin numaralandırılmış bir öğe olduğu söylenen saçma bir 'hikaye') ve kozmografik _Doğal Geçmiş_'dir. Çılgın bir görüntüyü diğerine tuhaf bir şekilde dönüştürmesiyle bu harika bir animasyon yaratacaktır. Gerçek bir sürrealist _Fantasia_. "Hava, doğal haliyle, sürekli olarak tüm dünyayı hapşırtıran biberi salgılar. Zemin seviyesinde bu biber, yaz aylarında biblolar ve kışın gazeteler vermek için yoğunlaşır. Bunların sadece serin bir yere konmaları gerekir. içerdikleri sayfa sayısına bağlı olarak tren istasyonlarına veya süngerlere dönüştürülür. " BTW, dünya küresel değil, bir kase gibi şekillenir ve cennetin göğüslerinden biridir. Diğeri Samanyolu'nun merkezinde bulunur. Bence Peret diğer göğsünden geldi.

moneyday206b1e

Jennifer Bradley annelikle mücadele ediyor. Kendini evde kalma anındaki rolünün tadını çıkarmak ve daha fazlasını istemek arasında parçalanmış bulur. Karakterler ilginçti, ancak kitap arsadan daha fazla karakter gelişimine sahipti.

moneyday206b1e

Bu benim kedicik Minnie.

moneyday206b1e

National Book Award winner Johnson delivers this folkloric novella riding the solitary arc of one man's struggles for survival and sanity in an American West full of devastation, gothic absurdity and an ever-evolving and industrialized landscape. Gritty, dreamlike, and compelling, Train Dreams reads much like a cross-pollination of Cormac McCarthy and John Steinbeck featuring Johnson's trademark taut and sometimes starkly evocative prose.

moneyday206b1e

If you need something to kill time, this is a good book to read. It's definitely a fast read. The bad thing about it is that I found it a little too rushed and a tad bit predictable, but it is still an interesting story and I will definitely continue to read the rest in the series.