sergikmoskva

Sergey Bodrov Bodrov itibaren 2063 Verinsko, Bulgaristan itibaren 2063 Verinsko, Bulgaristan

Okuyucu Sergey Bodrov Bodrov itibaren 2063 Verinsko, Bulgaristan

Sergey Bodrov Bodrov itibaren 2063 Verinsko, Bulgaristan

sergikmoskva

Yaşadığım bir hayat dersi, Sözde Hayatımı seven veya referans gösterebilen herkesin oyumu alması. Peki bu kitap iki tane vardı! Kitabı kitabı okuyup sevmeden önce gördüm, bu yüzden kitabı almadan önce hikayeyi biliyordum. Bu, bir akşam boyunca gerçekleşen bir hikaye ve her bölüm Nick ve Nora arasında değişiyor. Yazma tarzı eğlenceli ve hafiftir ve beraberinde getirerek çalışır. Bunu çok kolay ve ilgi çekici buldum ve kitabı çok çabuk bitirmeyi başardım. Kitabı filmden daha çok beğendim. Değişen yönler size durumları daha iyi görebildi ... ancak bu içgörü karakterleri sarsmak ve onlara bağırmak istemem için zamanlar oldu! Bu kitapta çok sayıda pop kültürü ve müzik referansı da var. Birçok kitabın, hikayeyi yaşlandırmamak için referanslardan uzaklaşmaya çalıştığını biliyorum. Bunu okuduğumda sadece doğru yaşta olabilirdim, ama tüm referansları aldım (ya da belki bazılarını kaçırdım ve fark etmedim) ve bunun kitaptan zevkimi artırdığını ve engellemediğini hissettim. Hem Nick'in hem de Nora'nın karakterlerini beğendim ve sık sık Nora'yla gerçekten ilgili oldum ve eylemlerinin muhtemelen kendimde yapacağım bir şeye çok benzediğini hissettim. Bir ışık istiyorum ve iyi okumak istiyorsanız bu kitabı almanızı tavsiye ederim. Seni fantastik alıntılarla bırakacağım ve hepinize Jordan Catalano'yu sevdiğimi bildireceğim! "Ben de şu anda Nick'den nefret ediyorum, ama listemde daha yüksek biri var, Saddam Hüseyin'den ve Bush adındaki herhangi bir pislikten nefret ettiğim biri, Sözde Hayatımı iptal eden ve beni terk eden o lanet kafasından daha fazla nefret ediyor Angela ve Jordan Catalano'nun bunu yapıp yapmadığı ya da Patty ve Graham'ın boşanmış olup olmadığı ya da Rayanne ve Sharon arasındaki lezbiyen alt metinde gerçekten bir şey olup olmadığı sorularına cevap vermeyen çok küçük kutulu DVD seti. "Caroline burada olsaydı, Nick'i Sözde Hayat Senaryomum / Jordan Catalano anları aracılığıyla inceleyebilirdik."

sergikmoskva

Sadece Altın Pusulayı okudum ama dizinin geri kalanını okumaktan etkilendim. Başlamak ve birikmek aşırı yavaş. İlk yarı düzenlenebilir veya kesilebilir. Ana karakteri ya da kaçırılan çocukları bulma görevini umursamadım. Son üçte biri biraz kurtarıcıydı ama gerçekten değil. Tatmin edici son. Birçok cevaplanmamış soru ama umrumda değil. Bunun "popüler" olmasının tek sebebinin, son iki kitaptaki dini tartışmalardan kaynaklandığını hissediyorum.

sergikmoskva

Interesting topic- more than just a history of Burma, gives a history of South East Asia and even gets some world history in. The writing style is a little heavy handed but definitely worth a read, especially for the insights on present day Burma.

sergikmoskva

Excellent book.

sergikmoskva

A little far fetched, but 4th grade boys would probably enjoy it. About a gopher snake caught and caged by an unfeeling boy. the snake befriends the mouse put in his cage for his breakfast and feels very sorry for the boy who captured him.