twainstudio

Twain Studio Studio itibaren Dyce, Aberdeen, Aberdeen City AB21 7DS, İngiltere itibaren Dyce, Aberdeen, Aberdeen City AB21 7DS, İngiltere

Okuyucu Twain Studio Studio itibaren Dyce, Aberdeen, Aberdeen City AB21 7DS, İngiltere

Twain Studio Studio itibaren Dyce, Aberdeen, Aberdeen City AB21 7DS, İngiltere

twainstudio

Neşeli!

twainstudio

Bu, geri döndüğüm en sevdiğim kitaptı. Artı! Kızın adı Christina idi!

twainstudio

Tanrım, ne bok parçası. Bu kesinlikle mantıklı gelmedi. 12 yaşında düşünülmeyen bir kişi tarafından yazılmış kötü bir hayal gibiydi. Sadece çok kötüydü. O kadar hızlıydı ki, romantizm ve ilişki hiç de inanılır değildi ve karakterler zayıf, topal ve aptaldı. Onları tarif etmenin tek yolu bu. Dürüst olmak gerekirse, bu kadarını geçmiş olduğumuzu düşündüm, 'bir vampirden bir ısırık ve sen de bir tane olacaksın'. Bu durumda nasıl beslenmeleri gerekiyor? Tanrı. Yazma stilize edildi ve kırıldı. Çok fazla hata vardı; kelimeler eksik, yanlış bağlamda kullanılan kelimeler, sarkan değiştiriciler, kötü sözel etiketler. Dürüst olmak gerekirse, 'kötü yazma' olarak kabul edilen her şeyi adlandırırsınız ve bu roman bununla dolu bir blok oluşturur. Yazılanların yarısı hiçbir anlam ifade etmiyordu. Bu nasıl geçti? Bunun bir e-kitap olduğunu anlıyorum ama dürüst olmak gerekirse, insanların bu çöp için para ödemesini nasıl bekleyebilirsiniz? Dürüst olmak gerekirse, bu yazarın bu kadar çok kitabın nasıl yayınlandığı hakkında hiçbir fikrim yok. Belli ki bir elmadan yazılmış iyi yazılmış bir romanı bilmiyordu. Bir kitabın dükkanda olduğunu gördüm ama param yoktu - şimdi almadığım için mutluyum, çünkü okumaya başladığım andan itibaren pişman olacağımı biliyorum. Bu kesinlikle korkunç. Bunu en büyük düşmanım için istemezdim. Daha da kötüsü, üstesinden gelmesi gereken tüm insanları geride bırakmasıydı ve Harlequin yine de basmaya (ya da kağıda ziyade ne yapmak istersen lol) yazdırmaya (ya da yazıya koymaya) karar verdi. Dürüst olmak gerekirse, bu yayıncılık şirketlerinden bazılarının editör ve prova okuyucusu için kayaları var. Çünkü gerçekten, insanlar o kadar aptal ve beceriksiz olamazlar, değil mi? Her ne pahasına olursa olsun bu romanda uzak durun. Bu yazar tarafından başka bir yayın okumam ve aynısını yapmanızı öneririm. 0,5 / 5

twainstudio

..............

twainstudio

Sparks için mutlu bir son. Bunu okumaktan gerçekten zevk aldım. Keşke kocam da okuyacaksa!

twainstudio

Audrey Woods şimdiye kadarki en sevdiğim çocuk kitabı illüstratörlerinden biri ve bu kitapta beklediğim canlı ve canlı resimler (ayarlar ve karakterler) var. Bu kitap eğlenceli bir karakter kadrosuna ve çocukların beklediği bir kaçınmaya sahiptir. Suda neler yapabileceğinizi ve yapamayacağınızı görünce bir su tablası ile deneyebilir, kendi kale ayarlarına gelmelerini sağlayabilir veya gördükleri tüm farklı ayrıntıları açıklayabilirsiniz.

twainstudio

.

twainstudio

Mimari / tarihsel açıdan ilginç ve çok ilginç bir cinayet gizemi

twainstudio

If you want to read great criticism, this is the go-to woman. She wrote for the New Yorker for years and years. Kael's film reviews are laugh-out-loud funny. It may not be in this book, but I loved her review of The Sound of Music--which she hated. She called Andrews "sexless" with her boyish hair and unflappable optimism. I actually like the movie, but I cracked up all over the place in the library when I read her review. She rocks.

twainstudio

Unbelievable story of survival and heroism.

twainstudio

Lucy Snowe travels under the worst of conditions from England to France, where she bethinks to offer herself as an English teacher in a French school, since she is destitute. Many of the plot twists are tortuous, but the sense of atmosphere is deftly handled and addictive. This is not a short book and yet one wishes that Bronte had written more of Lucy. She becomes one's favored neice, doing well. I haven't enjoyed a novel from this period quite so much in a long time. Given you can suspend your disbelief, everything is quite charming!!

twainstudio

So refreshing to read a learned scholar who is sympathetic to the world view of those who cling to faith. Although her Calvinism is hard for me to follow.