ronoy

Yvind R R itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Yvind R R itibaren Texas

Yvind R R itibaren Texas

ronoy

heyecan verici

ronoy

Translating...

ronoy

Kesinlikle en sevdiğim manga değil, ama .hack ile ilgili her şey için gerçekten heyecanlıyım, tabii ki bu manga bir istisna değil. Oyunların eski kahramanlarının karakterlerini diğer "ruhlarla" sağlama fikri - bu durumda, iki kardeş Rena ve Shugo - Orijinal kahramanları tercih etsem bile çok ilginç buluyorum (Hihi, şirret Black Rose sadece delilik: D) Yine de, Balmung için bu oyuna olan sevgisini hala kaybetmemiş büyük bir artı - Onu çok seviyorum. Kesinlikle biraz "çocukça" ve kısmen - .hack serisinin tüm mangasında - hikayelerin PlayStation oyunlarından çok daha iyi olduğunu fark ettim, çünkü mangadaki yetenekleri vb. Kötü al, bu küçük kitapları rafımda bulundurduğuma sevindim.

ronoy

Bu dizideki ilk kitabı sevdim ve bu hikayenin mükemmel bir şekilde bu olası adam grubunun hikayesine devam ettiğini düşündüm.

ronoy

Ben çok okurum. Ama bu kitap uzun zamandır aldığım ilk kitabı Wow dememi sağlıyor. Bu, nadiren görülen nadir epik fantazidir. Komik ve üzgün, ısırık bir zekâ duygusu ve henüz trajik olan karakterler var. Bu kitabın, hikayeler içinde hikayeler içinde hikayeler varmış gibi okuduğunuz hikayenin çok ötesine geçen bir derinlik vardır. Ancak okuyucuyu ezmek kadar karmaşık değildir. Tüm bunlar duvar halısı olarak ayarlandığında, ayrıntılarla o kadar zengin örülmüş ki, her kelimeyi durdurup okumam gerektiğini hissediyorum. 2. kitabı hevesle bekliyorum ve bu kitabı bana heveslenecek kadar uzun süre oturabilecek bulabildiğim birisine bulacağım.

ronoy

Muhtemelen bu kitaba bir buçuk yıldız verirdim. Çok komik ve Ian Falconer ve ailesinin çizimleri ve zekâsı sayfalardan güzel bir şekilde geçiyor. İyi iş.

ronoy

Olağanüstü!

ronoy

2,5 yıldız Bu kitap Alacakaranlık yüksekliğinde yazılmış olmalıdır. Gürcistan'ın ölümsüz sözleriyle Nicolson, bu bir sahte sahte. Alacakaranlık oyun kitabını kopyalayan birçok YA kitabı okudum, ancak Mark Carrier of the Mark, hepsinin en açık Alacakaranlık klonudur. Bu inceleme için izin verilen kelime sayısını aşacağım için spesifikasyonlara başlamayacağım, ama bana bu konuda güven - sadece bazı isimleri değiştir ve Alacakaranlık (eksi bu bağımlılık, suçlu zevk veren kalite Stephenie var) Meyer yazıyor). İlk başta affediyordum çünkü kabarık bir instalove hikayesi bazen güzel bir mühlettir, ancak bu kitap tüm Breaking Dawn'a gittiğinde, iki hafta önce sizinle tanıştığımız çılgın bebekler hakkında konuştu. biz zaten konuşuyoruz çocuklar ve sonsuza dek muhabbet kuşları olurdu, yeterli olurdu. Ve bilirsiniz, Alacakaranlık büyüsünün paltosuna binmeyi denemeyi bırakıp kendi karakterleri ve komplo ile geldiyse, bu kitap bin kat daha iyi olurdu. Mitoloji potansiyelle doludur (Fallon, tüm bu gen saçmalıklarıyla zaman zaman kıvrımlı bir karmaşaya neden olur) ve ayar, tüm bu muhteşem manzara, tarih ve dokunmak için sihirle İRLANDA'dır. Burada çok fazla olasılık var, millet, ama yazar tüm Alacakaranlık'a gider ve sahip olduğu şeyi mahveder. Bununla birlikte, bu muhteşem bir kapak olduğunu söyleyeceğim ve bu kitap oldukça okunabilir. Sadece birkaç saat içinde üredim. Not; Ve kayıt için, Twilight'ı seviyorum. Ama yapıldı. Alacakaranlık klonları ile yeter.

ronoy

The novel is written in a fresh style that makes this book a pure pleasure to read. It’s nice to go back to the ‘old’ model of supernatural fiction — where humans aren’t supposed to know about vampires, and vampires aren’t out in the open, and its dangerous for humans to find out about these secret underworlds. Lawson is a Fixer, or someone who has to maintain the human and vampire balance, ensuring that humans don’t find out about vamps. Overall, a good novel if you enjoy vampire PI series like the Vicky Nelson books by Tanya Huff, or P.N. Elrod's books, and I would say Inspector Chen, as well.

ronoy

Absolutely loved this book and the characters, Cole and Diana are amazing together. Their chemistry from the beginning and the way their relationship develops in such a short amount of time. This was an excellent read!